YAŞAM
Giriş Tarihi : 26-07-2020 17:46   Güncelleme : 26-07-2020 17:46

27 Temmuz Kördüğüm 50. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Veer Tapasya'ya Öfke Kusar

Kördüğüm dizisi Kanal 7 ekranlarında yarın akşam 50. bölümü ile yayında olacak. İşte 27 Temmuz Kördüğüm 50. bölüm özeti.

27 Temmuz Kördüğüm 50. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Veer Tapasya'ya Öfke Kusar

Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Kördüğüm, tüm heyecanı ile devam ediyor. Aslında kanalın diğer Hint dizilerine göre biraz daha sönük bir izlenme oranına sahip olan Kördüğüm dizisi yine de hatırı sayılır bir kitleyi ekran başına toplamayı başardı. İşça ile Tapasya karakterlerinin konu edinildiği Kördüğüm dizisinin 27 Temmuz Pazartesi 50. bölümünde neler olacak?

Kördüğüm dizisinin 50. bölümü yine heyecanlı sahneler içeriyor. Veer'in sayesinde Thakur ile Divya da Tapasya'nın düğünle birlikte evlendiğini öğrenecektir. Veer aynı zamanda İçça'ya da öfkelidir. İçça evliliğin getireceği sorumluluklardan korktuğu için evlenmekten vazgeçtiğini söylese de Veer buna azıcıkda olsa inanmaz. Veer tabii ki bu olay için İşça'dan bir açıklama bekleyecektir.

27 Temmuz Kördüğüm 50. Bölüm Özeti

Veer ayrıca Thakur ailesi tarafından kandırıldığını düşünüyordur. Veer, İşça'yı sıkıştırdıkça İçça farklı yalanlara başvurmak zorunda kalır. İçça, Veer gibi zengin ve hem de büyük bir aileye gelin olmaktan korktuğu için evlenmekten kaçtığını söyleyecektir. Ancak elbette bizim yakışıklı damadımız Veer, bu sözlerin hiç birisine inanmaz.

Damini'nin tüm gerçeği bildiğini düşünen Thakur da ona gerçekleri anlatması için ısrar eder. Damini ise İşça'ya daha önceden söz vermiştir o nedenle hiç bir şey anlatmayacaktır. Olaydan en çok etkilenen Veer ise Tapasya'yı hiç bir zaman eşi olarak görüp kabul etmeyeceğini Tapasya'ya söyler.

27 Temmuz Kördüğüm özeti içerisinde olaylar gittikçe sarpa sarmaktadır. Bakalım Veer bu işlerin arka planındaki gerçekler öğrenebilecek mi?