YAŞAM
Giriş Tarihi : 26-07-2020 15:18   Güncelleme : 26-07-2020 15:18

27 Temmuz Masum 127. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Rashi Hetal'i Kışkırtıyor

Masum - Saathiya dizisinin 27 Temmuz 127. bölüm özet görüntüleri ve fragmanı ile sizlerleyiz. Raşi boş durmaz ve Hetal ile Kokila'nın arasını bozmaya çalışır.

27 Temmuz Masum 127. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Rashi Hetal'i Kışkırtıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum, tüm heyecanıyla devam ediyor. Artık Modi konağında yeni aşkın ilk filizleri çoktan gün yüzüne çıktı. Gopi ile Ahem arasında yaşanan duygusal yaklaşım yerini aşka bırakacak mı? Yayınlandığı ilk günden itibaren ülkemizde yüzbinlerce kişiyi ekranlara kilitleyen Masum dizisi, 27 Temmuz Pazartesi günü ikindi kuşağında 127. bölümü ile Kanal 7'de olacak. Peki 27 Temmuz Masum özeti içeriğinde neler olacak? İşte Masum 127. bölüm tanıtımı..

27 Temmuz Pazartesi Masum 127. Bölüm Özeti

Bugün yayınlanan Masum 126. bölümde Raşi artık Kokila'nın baskılarından bıkarak bir oyun planıyla Hetal ile Kokila'yı birbirine düşürme çabaları acaba meyvesini vermeye başlayacak mı? Hetal'i kışkırtan Raşi, Hetal'in aklında bazı soru işaretleri bırakmaya yetmiştir. Rashi aynı zamanda Cigar için de çalışmalarına devam eder. Cigar hastalanır, Raşi de bunu bahane bilerek Cigar'a neredeyse bebekler gibi bakmaya başlar.

Piyango bileti ile ilgili aklında soru işaretleri kalan Kinjal'i bayiden Urmila hemen çıkarır. Zira piyango biletlerini değiştirdiğinin öğrenilmesi Urmila'yı çok büyük sıkıntıya sokacaktır. Ancak Kinjal bir kez şüphelenmiştir, bu işi eşelemeye devam edecektir.

Rashi evin içinde huzursuzluk çıkarmaya devam eder. Jigar işe giderken onu Ahem'in beklemediğini söyler Cigar da taksiyle gideceğini, önemli olmadığını söyler. Raşi sonra da Hetal'in yanına giderek Cigar'ın taksiyle işe gittiğini, Ahem'in onu giderken beklemediğini söyleyerek onu kışkırtmaya çalışır ancak bu durum da pek önemsenmez.

Raşi Konakta Huzuru Bozmaya Çalışıyor

Cigar'ın taksi ile işe gitmesi bazı şeyleri değiştirir. Jigar için bir araba alınması fikri ortaya çıkar ancak Cigar'a bir araba almak yerine Ahem kendisine yeni bir araba alacaktır. Cigar'a da Ahem'in arabası verilecektir. Raşi boş durmaz ve yeni planlarını ortaya döker. Cigar ile Hetal'i bu konudan kışkırtmaya çalışır.

Rashi Jigar’a gidip Ahem’in ona yeni bri araba alacağını söyler. Ahem’in arabasını ona vereceğini söylemez. Böylelikle Jigar büyük bir beklentiye girer. Tabi aynı eyleri Hetal’e de söyler. Raşi bu olayda biraz istediğini alacak ve ortamı geröeyi başaracaktır.

Mabed'e ibadete gidip geri dönen aile içinde Ahem, dmner dönmez Gopi'yi arar. Onu tüm güb görmemiştir. Ahem odasına geçer ve odasını çok düzenli görür. Herşey derli topludur. Gopi'nin bu titizliği de Ahem'i oldukça mutlu eder.