Yaşam
Giriş Tarihi : 27-06-2020 17:08   Güncelleme : 27-06-2020 17:08

28 Haziran Aşk Bir Rüya Dizisi 129. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kalan 7 televizyonunun sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki 129. bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı.

28 Haziran Aşk Bir Rüya Dizisi 129. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 ekranlarının en beğenilen dizilerinden birisi olan Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki tüm hızı ve heyecanıyla devam ediyor. Yarın akşam yayınlanacak olan 129. bölümde neler olacak? Kabir acaba gerçekte kimdir ve Bihaan ile aralarındaki sürtüşme için Bihaan'dan ne istiyor. Geçmişten kalan bir hesaplaşma mı var acaba aralarında? Bugünkü bölümde Kabir, tüm aileyi pikniğe çağırmıştı. Bihaan piknikte durduk yere Thapki'nin Kabir'i öpmesini isteyecektir. Peki ama Bihaan neden böyle saçma bir istekle ailenin karşısına gelsin. Soru işaretleriyle başlayacak olan Aşk Bir Rüya 129. bölüm birçok heyecanlı sahneyi gözler önüne serecek.

28 Haziran Pazar Aşk Bir Rüya Dizisi Özeti - Neler Olacak?

Bihaan'ın Thapki'den Kabir'i öpmesini istemesi herkeste şok etkisi oluştururken Thapki ise Kabir'i öpüyor gibi yapacaktır. Ancak Bihaan, kendisi istemesine rağmen bu duruma çok bozulmuştur. Bu arada Kabir aracına doğru yönelir ve araçtaki silahını çıkarır. Pusuya yatarak Bihaan'ı hedefine alır. Thapki Bihaan'ın yanına giderken ayağına birşey batar. Thapki'nin ayağına bakmak için Bihaan eğilince Kabir silahını ateşler. Bihaan son anda kurtulmuşken Thapki silah sesini çoktan duymuştur. Etrafa bakınır kimseyi göremez. Bu sırada Kabir, kendisinden şüphelenilmemesi için Thapki'nin yanına gelir. Thapki, ağaçtaki kurşun izine bakarken Kabir ise hiç haberi yokmuş gibi ne olduğunu sorar.

Pikniğin ötesinde gezinirken, Thapki bazı çocuk sesleri duyar ve seslerin kaynağını araştırırken bazı bungalov evlerin olduğu yere gider. Bihaan ise Thapki'nin su almaya gittiğini düşünür ve onu kontrol etmek için peşinden gitmeye karar verir. Thapki evleri incelerken birkaç çocuğun ev içinde esir edildiğini görür. Tam ne yapsam diye düşünürken çocukları kaçıranlar Thapki'yi de tutar ve eve sokarlar ve elini ayağını bağlarlar. Bu sırada birden ortaya Bihaan çıkar ve oradaki çocukları kaçıranlara bir güzel sopa atar. Sonrasında polisi arayarak durumu anlatır. Bihaan sonrasında Thapki'ye çocukları değil seni kurtarmak istedim deyince Thapki yine sinirlenir.

aşk bir rüya 28 haziran özeti

Bu arada Kabir ile Thapki konuşurken Vasu istemedende olsa onları duyar. Ve Vani'nin gerçekte Thapki olduğunu öğrenir. Aşk Bir Rüya dizisinin yarınki bölümünde diğer detayları da öğreneceksiniz. Bizler daha fazla heyecanınızı kırmayı istemiyoruz.

Aşk Bir Rüya Dizisinin Hikayesi Nedir?

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinde kekemelik sorunu olan genç bir kızın öyküsü anlatılmaktadır. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplayan Thapki, kekeme olduğu görülünce birçok kez sırt dönülmüş bir kızdır. Düğün gününde bile sırf kekeme diye terk edilmiş olan Thapki, sonrasında yeni bir işe girer.

Bir süre sonra Bihaan ile tanışan Thapki ile ikili arasında zor ama büyük bir aşk başlayacaktır. Hint dizilerine farklı bir yaklaşım duyacağınız Aşk Bir Rüya dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta.