Yaşam
Giriş Tarihi : 27-06-2020 12:19   Güncelleme : 27-06-2020 12:19

28 Haziran Masum 98. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Elini Kesiyor

Kanal 7 televizyonunun beğenilen dizisi Masum - Saathiya 98. bölüm özet görüntüleri ve fragmanı yayınlandı.

28 Haziran Masum 98. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Elini Kesiyor

Masum (Saathiya) tüm heyecanıyla devam ediyor. Dizinin 98. bölümünde neler yaşanacak. Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk tarihten itibaren oldukça beğeni toplayan Masum dizisi, Hint dizileri arasında ülkemizde en çok tutulan diziler arasında ilk sıralarda yerini alacak olan Masum, yeni bölümlerinde hangi olaylar görülecek.

Masum dizisinin yarınki bölümünde Kinjal'in reklamlarda boy boy görünmesi ev ahalisi tarafından da oldukça tepki çekecektir. Tartışmaları beraberinde getiren olayda Kokila'ya sert çıkış yapan Kinjal'e Ahem bir tokat atar. Daval ise Kinjal'e neden böyle bir şeyi kendilerine danışmadan yaptığını sorar. Kinjal de Daval'a reklamlardan kazandığı paraları göstererek senin aylarca uğraşarak kazandığın parayı ben sadece bir reklamla kazandım diye çıkışır.

28 Haziran Masum dizisinde ev ortamının gerilmesinden Urmila ile Rashi oldukça mutluluk duyuyordur. Urmila, Kinjal üzerinden evi karıştırırken Rashi de Gopi'nin televizyonuna kablolu bağlantı yaparak Kinjal'in reklamını izlemesine neden olmuş ve Kokila bu nedenle Gopi'ye çok kızmıştır. Teknogaste'ye göre Gopi, bu durumun kendisinden kaynaklanmadığını söylese de Kokila henüz Gopi'yi affetmeye hazır değildir.

Masum 98. Bölümün Özeti

Kokila bu olayların ardından yemeden içmeden kesilir ve odasından çıkmaz. Ahem bu duruma oldukça üzülür ve annesini bu durumdan çıkarabilmek için uğraşlara başlar.

Kokila'yı hayal kırıklığına uğratan Gopi'ye de Ahem ders çalışmaya devam etmesini dikte eder. Ahem, Kinjal olayının çözümü için reklam ajansına gider. Reklamın kaldırılması için ajansa reklam filminden kazanılacak paranın iki katını teklif eder. Ancak teknogaste haberine göre reklam ajansı bu teklife çok sıcak bakmayacaktır. Kavga çıkar ve Ahem'in de yüzü gözü yara bere içinde kalır.

Rashi, Gopi üzerinde oynadığı oyunlara devam ederken Gopi'ye gözlerine sürmesi için bir sürme hediye eder. Bu sürmeyi Gopi gözüne çekince gözlerini açmakta oldukça zorlanır çünkü sürmenin içinde farklı katkı maddeleri de bulunmaktadır.

Gopi'nin parmağı kesilir. Gopi'yi mutfağa çağıran Rashi, mutfaktaki havuça yağ sürer. Havucu rendelemesini isteyen Rashi'nin bu sözünü yerine getirmek isteyen Gopi, yağlı havuç nedeniyle elini rendeye sürterek parmaklarını keser.

Masum - Saathiya Dizisinin Konusu Nedir

Gopi; okuma yazma bilmeyen saf ve güzel bir kadındır. Anne babası ölünce amcası tarafından evlat edinilen Gopi için hayatın zorlukları aslında yeni başlamıştır. Birbirinden tamamen zıt karakterde olan kuzeninin bitmek bilmeyen oyun ve hilelerine maruz kalan Gopi, tüm bunlara rağmen hayatın güzelliklerinin sadece sevgiyle görülebileceğinden emindir.