YAŞAM
Giriş Tarihi : 27-07-2020 22:16   Güncelleme : 27-07-2020 22:16

28 Temmuz Aşk Bir Rüya 158. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Tina Kurtarılır

Aşk Bir Rüya dizisinin 28 Temmuz 158. bölüm özet görüntüleri, tanıtımı ve fragmanı.

28 Temmuz Aşk Bir Rüya 158. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Tina Kurtarılır

Kanal 7 ekranlarında Aşk Bir Rüya fenomeni devam ediyor. Bugün yayınlanan bölümde Bani'yi elde tutabilmek için Tina kaçırılmıştı.  Bani'ye evde bir yığın iş yüklenir, yemek yaptırılmaya çalışılır. Thapki de dayanamaz kendisi yapar. Eve bir sürü çoluk çocuk yığılır, Thapki ile Bihan bu duruma ne diyeceklerini şaşırır.

Bani Tina kılığına girer. Kesar da Tina'nın kaçırıldığını düşünerek onun yanına gidecektir böylece Thapki ile Bihan da Tina'yı kurtarırlar.

Aşk Bir Rüya 28 Temmuz Özeti ve Tanıtımı

Şada da yine Thapki kılığına girer ve Mayi'nin yanına gider. Mayi iyice sinir olur neden hep buraya geliyor bu Thapki diye ve ona iyi bir tokat patlatır.

Ertesi gün Thapki bir şekilde rollere başlar. Kendisini evlilik için istekli gösterir ve böylece o ailenin evlilikten vazgeçmesini düşünür. Bani de geceleri uyur gezer gibi rol yaparak evleneceği kişiyi korkutmaya çalışır ve bunda başarılı da olur. Thapki maskesi takan Şada'yı Thapki görür ve onu takip eder. Thapki bir şekilde onun kendisinin yerine geçerek oyun oynadığını anlar. Tokatı yapıştırınca Şada'nın Thapki maskesi düşer.