YAŞAM
Giriş Tarihi : 27-07-2020 15:16   Güncelleme : 27-07-2020 15:16

28 Temmuz Masum 128. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Urmila Paraları Kaçırıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum, 28 Temmuz 2020 Salı günü 128. bölümü özeti ve tanıtımı ile sizlerleyiz.

28 Temmuz Masum 128. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Urmila Paraları Kaçırıyor

Masum dizisinde yarın neler olacak? Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri büyük beğeni toplayan Masum, yarın ikindi kuşağında 128. bölümü ile ekranlarda olacak. Modi konağında Rashi'nin Hetal ve Kokila'nın arasını bozma gayretleri devam ederken Urmila da köşe bucak Kinjal'den kaçmaktadır. Rashi de oyunlarına devam eder. Annesinden aldığı tüyoları kullanarak Hetal'in manevi değeri yüksek olan sarisini Kokila tarafından hediye ettirmek olacaktır. Hetal oyuna gelir ve sarisini Kokila'ya hediye etmek ister. Ancak Kokila bunu kabul etmez, çünkü kendisi başkalarına ait eşyaları giymekten pek haz etmiyordur. Rashi de Hetal'e bak senin hediyeni beğenmedi, kabul etmedi gibi fişeklemeye çoktan başlamıştır.

28 Temmuz Masum 128. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Masum dizisinin 28 Temmuz özeti içeriğinde Rashi ortalığı karıştırmaya devam eder. Hetal'e Cigara verilen ikinci el arabayı örnek gösterir. Bak Cigar arabayı alıyor ama Kokila senin verdiğin sariyi almadı gibi imalarda bulunur. Hetal iyiden iyiye Raşi'nin etkisi altına girmiştir ve neredeyse gemileri yakmıştır.

28 Temmuz Masum özet tanıtımında Ahem ile Gopi de dışarıda karşılaşır. Ahem spordan gelmiş Gopi de alışverişe gidiyordur. Ahem, Gopi'yi yeni arabasıyla bırakmak istediğini söyler. Gopi kabul eder ve ikili arabaya binerek alışverişe giderler. Alışverişten dönüşte Ahem, Gopi'nin sarisini arabaya sıkıştırdığını görünce eğilip onu oradan kurtarmak ister. Bu esnada yine neredeyse yanak yanağa gelmişlerdir. Gopi ile ahem sohbet ede ede eve kadar gelirler.

Eve geldiklerinde Kokila hemen Gopi ile Ahem'i sorguya tutar. Bu saate kadar neredeydiniz, Ahem işlerinden geri kalma vs vs. kıskançlıktan dolayı bir sürü şey.

Raşi Hetal'e Alleri Yapan Yemek Yapar

Masum özeti içeriğinde Raşi, Hetal ile arasını daha da iyi tutmak için Hetal'e yemek yapmaya karar verir. Ancak Hetal'e allerji olan bir yemeği yaptığının farkında değildir. Kokila o yemeği görünce Raşi'ye çok kızar. Gopi bu yemeğin allerji yaptığını biliyor da sen neden bilmiyorsun gibi bir yığın azarı Raşi işitecektir. Hetal de zaten morali bozuk, hiçbirşey demeden masadan ayrılır.

Urmila ise bu aralar Kinjal'den kaçmaya devam ediyordur. Vergi memurlarına sahte imza atarak Kinjal'in adını veren Urmila için kaçış yolu neredeyse tükenmiştir. Kinjal de sahte imza atmaktan onu tehdit eder ve tüm paraları ister. Urmila bu cadının teki, tüm paraları toplayarak Modi konağına gider. Amacı paraları Raşi'ye verip saklatmaktır. Kinjal Urmila'dan paraları almak için onun peşine düşecektir. Bakalım bu işin sonu nereye kadar gidecek.