Yaşam
Giriş Tarihi : 28-06-2020 20:33   Güncelleme : 06-07-2020 21:24

29 Haziran Aşk Bir Rüya 130. Bölüm Fragmanı ve Özeti Thapki İle Kabir Evleniyor

Kanal 7 ekranlarının beğenilen Hint dizilerinden Aşk Bir Rüya 29 Haziran Pazartesi yayınlanacak olan 130. bölüm fragmanı ve özet görüntüleri.

29 Haziran Aşk Bir Rüya 130. Bölüm Fragmanı ve Özeti Thapki İle Kabir Evleniyor

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisi tüm heyecanıyla Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. 29 Haziran Pazartesi günü Aşk Bir Rüya nasıl olacak?

İçi kum dolu bir tuzak düzeneğinde kapalı kalan Thapki için Bihaan ve Kabir seferber olmuştur. Rampiyari bu olayla ilgili bazı şeyler söyler ancak Bihan tarafından pek kulak asılmaz. Kabir ise Rampiyari'ye güvenir ve onun yönlendirmesiyle Thapki'yi bulur. Bihaan, Thapki'nin yanına gelince Kabir'i kıskanır ve onu oradan kovmak ister. Ben buradaysam Thapki'ye hiç birşey olmaz diye söylenir.

29 Haziran Pazartesi Aşk Bir Rüya 130. Bölüm Özeti

Kabir ise bu aralar Thapki'nin canını yakmadan Bihaan'ı nasıl ortadan kaldıracağını düşünür. Bunu gerçekleştirmenin en iyi yolu olarak da Thapki ile evlenmek olduğunu düşünür. Thapki'ye bunu söyleyen Kabir'in teklifi kabul edilir. Bihaan yine deliye dönecektir. Vasu da bu konuda pek birşey söyleyemez. Vasu, Thapki ile konuşmaya çalışır ancak Thapki pek kulak asmaz. Vasu gece boyu uyuyamaz.

Pandey ailesi düğüne gidecektir. Bihaan da sarhoş bir şekilde uyanmış ve kendisini bir arabanın önüne atmaya karar verir. Bu sayede düğüne engel olabileceğini düşünür. Ancak düğün başlar. Bihaan, adamlarını Kabir'in üzerine salar ve Kabir öldüresiye dövülür. Sonrasında Thapki'ye dönen Bihan, seninle olan tüm bağlarımı kopardım, artık beni de sevgimi de kaybettin der.

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Konusu

Aşk Bir Rüya dizisinin ana karakteri olan Thapki, genç ve güzel bir kızdır. Kekemelik problemi uzunca yıllar kendisini bir ortama girmekte zorlarken Thapki, sevgi ve aşkın bu tür sorunları da aşacağına emindir. Evleneceği gün eş adayı tarafından sırf kekeme diye terk edildiği andan sonra tamamen kendisini yeni hayatına adar.

Yeni iş hayatına başlayan Thapki, acaba istediği aşkı bulabilecek midir? Bihan ile tanışmasının ardından aralarında bir kıvılcım yaşanacak ancak zorlu bir süreç her ikisini de bekleyecektir.

29 Haziran Aşk Bir Rüya 130. bölümün özet görüntüleri ve fragmanı sizlerle.