Yaşam
Giriş Tarihi : 28-06-2020 17:18   Güncelleme : 28-06-2020 17:43

29 Haziran Masum 99. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Sınavda!

29 Haziran Pazartesi Masum Saathiya dizisinin 99. bölümünde Gopinin zorlu sınavı oldukça heyecanlı geçecek.

29 Haziran Masum 99. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Sınavda!

Masum dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez Hint dizilerinden birisi olan Masum - Saathiya, yarınki bölümde neler olacak? Rashi'nin Gopi üzerindeki pis planları devam edecek mi? Gopi'nin kesilen parmaklarında durum ciddi mi? Tüm bilinmeyenler yarın ikindi kuşağında Kanal 7 ekranlarında olacak. Masum dizisinin 99. bölümünü kaçırmayın. İşte detaylar..

Masum Saathiya dizisinin 29 Haziran Pazartesi günkü bölümünde Gopi sınava giriyor. Sınavda ise kendisine çok tanıdık bir isim yardımcı olacak. Peki bu yardım Gopi için iyi mi yoksa kötü mü olacak?

29 Haziran Masum Dizisi 99. Bölüm Özeti

Gopi'nin ellerinin kesildiğini gören ev halkı neredeyse şoka uğramıştır. Ahem de Gopi'nin parmaklarını bu şekilde görünce oldukça kızacaktır. Bu parmaklarla ders çalışamayacağını, sınava giremeyeceğini ve başından beri verdikleri tüm emeklerin boşa gittiğini düşünür. Rashi ise uzaktan uzaktan pis pis sırıtmakla meşguldür. Gopi'nin ise neredeyse hayalleri yıkılmıştır. Bu durumu düzeltmeye çalışan Kokila, Gopi'nin sınava gireceğini söyler. Ve bu iş için yardımcı olacak kişiyi ise Rashi olarak seçer. Rashi bu durumdan hiç hoşnut kalmayacaktır.

Öfkeden deliye dönen Rashi odasına çekilir. Planları tersine dönmüş ve Rashi'ye yardım etmek zorunda kalmasından dolayı oldukça kızgındır. Annesi Urmila'yı arar ve ondan yardım ister. Urmila, Rasshi'ye evet Gopi'ye yardım edeceksin ama onu yardımınla başarısızlığa uğratacaksın der.

Bir gün sonra sınav günü gelip çatmıştır. Önce Gopi sözlü sınava tabii tutulur ve ilk başta oldukça iyi geçen sınav Rashi'nin sık sık araya girmesiyle biraz tutuk hale gelir. Rashi'nin sık sık Gopi'nin sözünü kesmesinden sinirlenen öğretmen Rashi'yi dışarı çıkarır. Rashi dışarı çıkınca sözlü soruları tek tek eksiksiz olarak başarıyl çözer.

Sonrasında yazılı sınav başlar. Yazılı sınavda Rashi de bulunmaktadır. Gopi'nin sınav süresinden çalabilmek için sık sık kalemi yere düşürür, yavaş yavaş yazar hatta kalemin ucunu bile kırar. Bir ara tuvalete gitmek için kalkar ve Gopi çaresizce Rashi'yi beklemek zorunda kalır. Haliyle Gopi, tüm soruları çözemeden süresi bitmiştir.

Sınavdan başarılı bir şekidle ayrılamadığını öğrenen Ahem çok kızar. Gopi ise gözyaşlarına boğulmuştur. Rashi bu durumda istediğini yapmıştır.