YAŞAM
Giriş Tarihi : 28-07-2020 15:21   Güncelleme : 28-07-2020 15:21

29 Temmuz Masum 129. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Ahem'i Yanlışlıkla Sarhoş Eder

Masum dizisinin 29 Temmuz 129. bölüm özeti, tanıtımı ve fragman görüntüleri ile karşınızdayız. Masum'da yarın neler olacak?

29 Temmuz Masum 129. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Ahem'i Yanlışlıkla Sarhoş Eder

Kanal 7 ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Masum yine hem romantik hem de heyecanı bol sahneler içerecek. 29 Temmuz Masum dizi özeti içeriğinde Hetal'in aklını karıştırıp onu Kokila ile birbirine düşürme olayına Raşi'nin ardından Urmila da girer. Bu arada Kinjal, kendisine ait piyango biletini Urmila'nın aldığını çoktan öğrenmiştir. Ancak Urmila'dan parayı zor alır çünkü paralar çoktan uçmuş numarası yapılır. Kinjal'e paraları harcadım der. Ancak bir telefon görüşmesinde Rashi'ye çantayı sorunca Kinjal onu duyar ve kendisinde bir merak oluşur. Tabii ki Kinjal o çanta olayını araştıracaktır.

29 Temmuz Çarşamba Masum 129. Bölüm Özeti

Kokila da konak içinde Hetal'in davranış değişikliklerinden meraklanır ve ona Gopi'nin masaj yapmasını ister. Tam bu esnada Ahem de eve gelir. Ahem için Meti'nin çay getirmesini ister Kokila ancak Ahem ise çayı Gopi'nin hazırlamasını yeğler. Ahem artık neredeyse hiçbir işini Gopi olmadan yapamaz hale gelmiştir.

Bu arada Rashi yine eski kimliğine bürünmüştür. Gopi'nin Hetal'e masaj yapacağını öğrenince masaj yağını değiştirip yerine pis kokan kötü bir yağ koyar. Ancak bu plan Hetal'in masaj istememesiyle bozulur. Kokila o zaman bana yapın masajı der. Gopi tam masaj yapmak için Kokila'nın yanına giderken Rashi ayağını takarak Gopi'nin düşmesine ve yağın dökülmesine neden olur.

Bir sonraki gün Holi bayramı zamanıdır. Daha önceki bayramda Gopi sarhoş olarak komik komik hareketler yapmıştı. Kokila da Hetal'in bu bayramı kutlamamasına oldukça şaşırır. Ancak çok fazla bozuntuya vermez. Holi bayramı başlar. Jigar ile Rashi'nin arası neredeyse düzelmiştir. Birbirlerine boyalar sürerler kur yaparlar. Ahem de onları uzaktan izler ve barıştıkları için oldukça sevinir.

Holi bayramında Urmila ile Rashi yine rahat durmazlar. Gopi'ye içinde ilaç olan tatlı yedirirler. Amaçları Gopi'yi sarhoş ederek ortalıkta rezillik çıkarmaktır. Ancak tatlıyı Gopi yemez Ahem'i görünce ona verir. Ahem de ilaçlı tatlıyı yer. Tabii ki Ahem bir süre sonra sarhoş olur.

29 Temmuz Masum özeti içeriğinde acaba Ahem'in sarhoş hali çekilebilir olacak mı?