YAŞAM
Giriş Tarihi : 02-08-2020 21:13   Güncelleme : 02-08-2020 18:29

3 Ağustos Aşk Bir Rüya 164. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Aryan Bihan Olarak Eve Gelir

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin 3 Ağustos Pazartesi 164. bölüm özeti, tanıtımı ve fragman görüntüleri ile sizlerleyiz.

3 Ağustos Aşk Bir Rüya 164. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Aryan Bihan Olarak Eve Gelir

Aşk Bir Rüya dizisi tüm heyecanıyla devam ederken bugün yayınlanan bölümün finalinde Thapki, Bihan'a tıpatıp benzeyen Aryan ile karşılaşmış hatta ardından Bihan diye çağırmıştı. Sonrasında onun Aryan olduğunu öğrenmiş ancak onun Bihan olmadığına inanmamaktadır. Aryan ise kendisinin Aryan Khanna olduğunu defakez söylemişti. Thapki'nin yüzündeki çamurları silmek için mendilini uzatır Aryan ancak Thapki oralı olmaz. Aryan kendisi silmeye başlar, tam Thapki'nin elindeki resim çerçevesine bakacakken Thapki oradan uzaklaşır.

Thapki eve gelirnce hemen bilgisayar üzerinden Aryan Khanna ismini internetten araştırmaya başlar. O sırada yanına Vasu gelir ve neler olduğunu kendisine sorar. Thapki de Bihan'ın halen neden geri gelmediğini söyleyerek ağlamaya başlar.

3 Ağustos Pazartesi Aşk Bir Rüya 164. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Bani, Tina'nın evlilik işine çomak sokmaya niyetlidir. Bunun için bazı planlar yapar ama hep son anda tersine dönüyordur. Thapki'ye Samar ile Tina'nın evliliğine mani olacağım der. Ya onlar evlenmeyecek ya da kendimi öldürürüm diye annesini tehdit eder. Thapki de iki arada bir derede kalmıştır.

Aşk Bir Rüya dizisinin 3 Ağustos bölümünde Thapki, Aryan'ı görmeye gider. Aryan da bu tip şeyleri sevmediğini Thapki'ye söyler ancak Thapki ondan kendisinin eşi olmasını isteyecektir. Dalga geçercesine Thapki'ye sözler sarfeden Aryan, Thapki'den okkalı bir tokat yer. Thapki, ona Bihan'ın resmini gösterir. Aryan resmi görünce çok şaşırır ve ne kadar da kendisine benzediğini düşünür. Thapki, Aryan'a tüm hikayesini anlatacaktır ve Bani'nin eski ruh haline kavuşabilmesi için Aryan'ın Bihan olarak eve gelmesi gerektiğini söyler ama tabii ki Aryan tarafından bu teklif kabul edilmez.

3 Ağustos Aşk Bir Rüya özetinde Tina'nın müstakbel kayınvalidesi evdeki değerli eşyalara göz gezdiriyordur. Gizlice bazı eşyaları çantasına atar. Bu sırada kına töreni gerçekleşirken Bani kendisine silah doğrultur ve annesi Thapki'ye bunu gösterir. Tina'nın törenini bozmasını istemektedir. Tam Thapki kına törenini bozacakken hemen eve Aryan girer. Demek ben olmadan kızım Tina'nın kına töreni yapılıyor diye söylenir. Hem Thapki, hem de Vasu şoke olur. Vasu ağlaya ağlaya Aryan'a sarılır. Thapki de gizliden gizliye geldiği için Aryan'a teşekkür eder.

Evin içinde Munna Aryan'ın Bihan olduğuna pek inanmamış ve bu işte bir durum olduğunu sezmiştir. Aryan Bani'nin yanına giderken Munna Aryan'a bazı sorular yöneltir. Ancak Aryan tüm soruları net bir şekilde cevaplar. Bani bu sırada bahçeye çıkar tabii Aryan da onun peşinden. Bu sırada Bani babasına bir sapan vererek uzaktaki şişeleri vurmasını ister. Aryan bu şişeleri vuramaz ancak Bani onun babası Bihan olduğuna ikna olmuştur.

Aşk Bir Rüya 164. bölüm özeti içerisinde Aryan da Bihan olarak Pandeyler konağına yerleşmiştir. Acaba bundan sonra nasıl gelişmeler yaşanacaktır. Tina'nın kaynanasının çaldığı eşyalar ortaya nasıl çıkacak. TeknoGaste ekibinin sunumuyla Aşk Bir Rüya dizisinin tüm bölüm özetleri günlük olarak sizlerle olacak.