YAŞAM
Giriş Tarihi : 02-08-2020 16:08   Güncelleme : 02-08-2020 16:08

3 Ağustos Kördüğüm 57. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Evde Hırsızlık Olayı Yaşanır

Kanal 7 televizyonunun yeni dizisi Kördüğüm, 3 Ağustos 57. bölüm özeti, tanıtımı ve fragman görüntüleri. Kördüğüm - Uttaran dizisinin tüm bölümlerinin özeti TeknoGaste ile sizlerle.

3 Ağustos Kördüğüm 57. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Evde Hırsızlık Olayı Yaşanır

Kördüğüm Uttaran dizisinin 3 Ağustos Pazartesi akşamı saat 19:00'da yayınlanacak olan 57. bölüm özeti ile karşınızdayız. Bugün yayınlanan bölümde Jogi yavaş yavaş iyileşmeye başlamış, bunun yanında Tej ise uyuşturucu bağımlısı olan Vansh üzerinden planlar yapmaya başladığını gözlemlemiştik. Veer ise bu olanların ardından Tej ile konuşarak onu uyarmış ve bu işlerin böyle gitmeyeceğini kendisine belirtmişti.

3 Ağustos Kördüğüm dizisi özeti içerisinde ise Bundela ailesine yeni bir misafir olarak Veer'in kuzeni Chanda gelecektir. Chanda, Veer ile görüşürken Tapasya da içeri girer, Chanda onun kim olduğunu sorunca Veer'in annesi onun Veer'in eşi olduğunu söyler. Veer bu işe çok bozulur ancak çok da bir şey diyemez. Tapasya Chanda'yı odasına çıkarır.

3 Ağustos Kördüğüm 57. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

İçça ise hastaneye taksi ile giderken ışıklarda durunca çiçek satan bir kız gelir. Hemen kendisinin çocukluğu aklına gelir. Bu esnada Veer de hastaneye gidiyordur ve öndeki taksiden birisinin sarisinin araçtan dışarı sarktığını görür. Taksiciyi uyarmak için kornasına basar, taksi durur. Veer aracından inerek sarisi sarkan Taksi'ye geçtiğinde sarinin sahibinin İçça olduğunu görür. İçça, Veer'i görünce taksiciye acele et der ve taksi yola devam eder. Veer de olduğu yerde kalakalır.

Kördüğüm 57. bölüm özeti içerisinde İşça Jogi'yi ziyaretinde doktorlar, Jogi'nin durumunun hızla düzeldiğini söylerler. Divya ile İçça bu habere çok sevinir. İçça Jogi ile konuşurken Tapasya'nın mutsuzluğundan bahseder. Jogi gergin bir hal alırken Tapasya'dan bahsedilmesini istemez.

Bu arada eve yeni gelen kuzen Chanda ise Tej ile karşılaşır ve aralarındaki ilginç samimiyet dikkatlerden kaçmayacaktır. Oysa Chanda ile Tej, Bundela'nın evinde bir hırsızlık planlamaktadırlar. Chanda evde keşif yapar ve altın gibi mücevherlerin yerini öğrenir.

Gece olduğunda Chanda kapıyı Tej için açar. Tej evde tam hırsızlığa başlar başlamaz Veer onu suçüstü yakalayacaktır. O gürültüde ev halkı da oraya toplanır. Polisler aranır. Tej hemen Tapasya'yı rehin olarak kendisine çeker ve bıçağı boğazına dayar. Veer o halde iken Tapasya'yı kurtarır. Polisler eve geldiğinde Tej'e bu işi planlayanlar arasında kimin olduğunu sorar. Tej ise Chanda yerine Vansh'ın ismini verecektir.

Kördüğüm dizisi her akşam 19:00'da Kanal 7 ekranlarında yeni bölümleriyle yayında olacak.