YAŞAM
Giriş Tarihi : 02-08-2020 14:10   Güncelleme : 02-08-2020 14:10

3 Ağustos Masum 134. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Raşi'nin Gözleri Kör Oluyor

Masum dizisinin 3 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak olan 134. bölüm özeti, tanıtımı ve fragman görüntüleri.

3 Ağustos Masum 134. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Raşi'nin Gözleri Kör Oluyor

Kanal 7 ekranlarında Masum heyecanı devam ediyor. Bildiğiniz üzere bugün yayınlanan bölümde artık Kinjal medyumluğa başlamış ve yeni bir para kapısı kendisine açılmıştı. Raşi de Kokila tarafından büyük bir tatlıyı taşımak zorunda kalmasıyla Kokila'ya olan öfkesi katlanırken annesi Urmila'dan bunun acısını çıkarmak için yeni planlar kurmasını isteyecektir. Raşi ile Urmila'nın yeni planı biraz acımasız olacek gibidir. Planı uygulamak için öncelikli olarak Gopi'yi avlunun içine kilitler. Evde ne kadar baharat var ise onları masanın üzerine dökerek planını işletir.Kokila geldiğinde vantilatörü çalıştırarak güya onun kör olmasını sağlayacaktır.

3 Ağustos Masum 134. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Kokila eve girer. Raşi de hemen siper alır ve planını gerçekleştirmek için hazırlanır. Tam o esnada Gopi, avluda mango tepsisini yere atarak Kokila'nın dikkatini dağıtır ve baharatlı masadan uzağa giderek dikkatini dağıtlayı başarır. Düşen mango masadaki vazoyu devirir. Vazodaki elmalar da vantilatörün fişine çarpar ve vantilatörün çalışmasına neden olur. Zamansız çalışan vantilatörle Rashi bir anda kendi kurduğu tuzağa kendisi düşmüş olur. Tüm baharatlar onun çevresinde uçuşur ve gözlerine dolar. Kokila durumu görünce hemen Raşi'ye koşar ve onu o alandan kurtararak kenara çeker.

3 Ağustos Masum özeti içeriğinde Raşi'nin gözleri baharatlardan oldukça fazla etkilenmiştir. Tamamen gözlerinin kör olma riski vardır. Hemen doktor çağırılır ve doktor muayenesinden sonra Raşi'nin gözleri sarılır. Tedavi verilir ve kısa sürede iyileşebileceği kendisine söylenir.

Birkaç gün sonra Raşi odasına geçer ve göz bandını açar. Gözlerinin gördüğünü hissedince çok mutlu olur ama bu süreçte evdeki herkesin ona karşı iyi davranmasıyla kör oyununu sürdürmek ister. Hem ev işlerinden de kurtulacaktır.

Masum dizisi 134. bölüm özetinde Urmila da Modi konağına gelir. Raşi'nin yanına geçer ve ağlayıp sızlanmaya başlar. Sonra konağa Kinjal de gelir. Eve girer girmez Rashi'nin kör gözleri görmeye başlayacaktır. Güya bir mucize gerçekleştirmiştir.

Urmila Raşi'yi Kinjal'in yanına getirir, Kinjal de onun göz sargısını açar ve gözlerine kutsal su ile ovup onu anında iyileştirir. Raşi gördüğü için sevinç çığlıkları atar. Kinjal'in yanında gelen müritler de Kinjal'e iltifatlar sunarak ona bağlılıklarını bir kez daha gösterirler.