YAŞAM
Giriş Tarihi : 02-07-2020 15:58   Güncelleme : 02-07-2020 15:58

3 Temmuz Aşk Bir Rüya 134. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki İntikam Peşinde

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Aşk Bir Rüya, 134. bölümüyle yarın akşam ekranlarda olacak. 3 Temmuz Aşk Bir Rüya dizi fragmanı ve özeti sizlerle.

3 Temmuz Aşk Bir Rüya 134. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki İntikam Peşinde

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisi son hızıyla devam ediyor. Türk izleyicilerinin beğeniyle izlediği Aşk Bir Rüya dizisi Kanal 7 ekranlarına da bir canlılık getirmiş görünüyor. Hindistan yapımı 2015 yılında çekimlerine başlanmış olan dizi ülkemizde 2020 yılının ilk aylarında yayınlanmaya başladı.

Bihan Koşi'ye sana karşı nefret bile duymak istemiyorum git buradan diyecektir. Bihan, Thapki'ye dönmek isteyecektir. Koşi, Thapki'ye hayatımdaki herkes senin yüzünden benden ayrıldı bunun intikamını senden alacağım der.

3 Temmuz Cuma Aşk Bir Rüya 134. Bölüm Özeti

Bihan, Thapki'nin yanına gelir ve kendisine sarılmak ister. Sankar ise Bihan'a kızarak karşındaki kişi Kabir'in eşi ona sarılamazsın ifadelerini kullanır. Thapki de odasına geçip ağlamaya başlar. Odasına Vasu gelir ve Thapki'yi teselli etmeye çalışır. Her şeyin daha iyi olacağını söyler.

Aditi bayıldığında eve doktor gelmiş ve Adit'nin hamile olduğunu söyler. Bu habere konaktaki herkes çok sevinir. Thapki ise bir sonraki gün tüm gerçeği Bihan'a söylemeyi düşünür ancak Sankar'ın para vererek tuttuğu adamlar Thapki'yi kaçıracaktır. Bu arada Bihaan da Thapki ile konuşup her şeyi düzeltmeye çalışacaktır ancak Kabir'in de Bihaan için kötü planları bulunuyordur.

3 Temmuz Cuma günü yayınlanacak olan Aşk Bir Rüya dizisinin 134. bölümünün özet görüntüleri ve fragmanı sizlerle. Daha detaylı spoiler vermek istemiyoruz. Dizi heyecanını diziyi izlerken daha iyi alabileceğinizi varsayıyor ve Aşk Bir Rüya için iyi seyirler diliyoruz.