YAŞAM
Giriş Tarihi : 02-07-2020 15:55   Güncelleme : 03-07-2020 14:55

3 Temmuz Masum 103. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Rashi Deşifre Oluyor

Masum (Saathiya) dizisi Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. 3 Temmuz Cuma Masum 103. bölüm fragmanı ve özet görüntüleri ile karşınızdayız.

3 Temmuz Masum 103. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Rashi Deşifre Oluyor

Masum dizisinin heyecanı Kanal 7 ekranında tüm hızıyla devam ediyor. Dizide anne babası öldükten sonra amcası tarafından evlat edinilen Gopi'nin hikayesi anlatılıyor. İyiliklerle dolu kalbi olan Gopi ile onun tam zıt karakteri ile bağdaşan kuzeni Rashi, amcasının eşi Urmila arasında yaşanan inanılmaz entrikaları bu dizide göreceksiniz. Gopi'nin her şeye rağmen iyilikten başka bir şey düşünmeyişiyle bazen kızacak bazen de çecresindekilerden nefret edeceksiniz. 3 Temmuz Cuma Masum dizisinde Gopi'ye oynanan oyunların bir kısmı nihayet ortalığa dökülecek. Rashi'nin oyunları ve foyası belli olacak. Peki bu durumdan Gopi nasıl etkilenecek? 3 Temmuz Masum'da neler olacak? İşte Masum Saathiya dizisinin özeti ve görüntüleri..

3 Temmuz Masum 103. Bölüm Özeti - Neler Olacak?

Jigar bir görüşmesinde Sonal'den olayların gerçek yanını öğrenmiş ve bu konuda neler yapabileceğini bilemiyordu. Rashi ise Jigar'ın kendisine karşı soğuk davranışından şüphelenmeye başlamıştı bile. Jigar'ın ceplerini karıştıran Rashi, orada bir mücevher bulur. Çok beğendiği yüzüğü parmağına takmak ister. Ancak yüzük parmağına küçük geldiği için yerine bırakmak istese de bir türlü parmağından çıkaramaz. Görünmemek için ne yapacaktır? Rashi bu durumdan sıyrılmak için annesi Urmila'yı arar. Urmila çok kızar ve hemen yüzüğü yerine koymasını ister ancak yüzük parmağından bir türlü çıkarılamıyordur. Banyoda sabunla çıkarmak ister olmaz ne denese boşuna. Bir yandan da Jigar'ı denetleyen Rashi, Jigar'ın yüzüğe bakıp bakmayacağından oldukça korkuyordur.

Bu arada konakta Kokila gelerek Rashi'den tören için bir tatlı yapmasını ister. Mutfağa giren Rashi'nin aklına eline yağ dökmek gelir. Yağı dökünce yüzük çıkar ancak bu kez de lavaboya düşer. Sonrasında uzun bir uğraşla nihayet yüzüğü almayı başarır. Bu sıralar konakta yaşayanlar Jigar'ın halinden oldukça endişelidirler.

Jigar'ın durumundan Rashi de endişelenir çünkü sorunun kendisiyle ilişkili yanını çok iyi biliyordur. Onu memnun etmeye çalışır ama nafile. Jigar, Rashi2ye dönerek bana doğruları söyle der, artık yalanlarından bıktığını kendisine bildirir. Rashi ne yapacağını bilemez, foyası ortaya çıkmıştır. Ağlamaya başlar ancak Jigar kızgınlıktan odadan çıkar. Rashi hemen annesi Urmila'yı arar ve ne yapacağını sorar. Urmila ise gerçekler öğrenilmeden konaktaki yerini sağlamlaştırması gerektiğini söyler. Jigar seni kovsa da konaktakiler sana sahip çıkmalı der. Rashi bu andan itibaren konaktaki herkesi hoşnut etmeye ve türlü türlü yalakalıklar yapmaya başlar. Tüm bu uğraşlar sonrasında acaba Rashi halen daha konakta kalabilecek midir?

Masum Saathiya dizisinin 103. bölümünde tüm bunları öğrenebileceksiniz. 3 Temmuz Cuma günü ikindi kuşağında yayınlanacak olan Masum dizisini kaçırmayın.