Yaşam
Giriş Tarihi : 29-06-2020 22:02   Güncelleme : 06-07-2020 21:30

30 Haziran Aşk Bir Rüya 131. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin 30 Haziran Salı 131. bölümün özeti ve fragman görüntüleri yayınlandı.

30 Haziran Aşk Bir Rüya 131. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin esintileri devam ediyor. Thapki, Bihan ve Kabir üçlemesinde aşk rüzgarları hangi ikiliye doğru kayacak. İntikam uğruna bir aşkın külleri sönecek mi? 30 Haziran 2020 Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin 131. bölümünün özet görüntüleri ve fragmanı ile yine sizlerle birlikteyiz. TeknoGaste ekibi olarak bu dizinin günlük olarak tüm bölümleri ile ilgili özet akışını siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya çalışıyoruz. Peki 30 Haziran Aşk Bir Rüya dizisinde neler olacak?

30 Haziran Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Dizisi Özeti

Thapki, eski haline dönerek Koşi'yi korkutmaya çalışır. Kabir ise Thapki'nin gerçek halini gördüğünde bir süre şaşkınlık yaşayacak ancak Thapki'nin güzelliğinden gözlerini alamayacaktır. Koşi çok korkmuştur. Çığlıklar atarak etrafta koşuşturmaya başlar. Kabir ise diğer yandan Thapki'ye iltifat üstüne iltifat ederek bir anda Thapki'ye sarılır. İkilinin sarıldığını gören Bihan'ın bütün umutları bir anda yerle bir olur. Hayaller alemine giriş yapan Bihan, odun kırdığı anda yanına Thapki'nin geldiğini görür. Sarılırlar ve Bihan; Bitsin artık bu belirsizlik ben cezamı çektim der. Ancak hayalinden uyanınca Thapki'ye değil Şankar'a sarıldığını farkeder.

Bu arada Şada bir oyun planı hazırlayarak Aditiyle birlikte Druv'u otele gönderir. İkisinin içeceğine ilaç koyarak Aditinin yerine kendisi geçmeyi düşünür.

Vasu ise Thapki ile Kabir evlendikten sorna acaba Bihan ne yapar diye düşünmekten duramaz. O esnada evin hizmetlisiyle çarpışan Vasu, hizmetlinin Bihan'ın odasındaki çöp kutusunda olan yırtılmış kağıtları düşürdüğünü görür. Kağıtları birleştirdiğinde ise ortaya Şankar çıkacaktır.. Vasu, gerçekleri öğrenmek amacıyla Şankar'ın yanına gider. Şankar elbette hiç bir şeyden haberi yokmuş rolüne bürünür. Ancak Vasu pek inanmaz ve bundan sonra Şankar'ın bire bir takipçisi olacaktır.

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Dizisinin Konusu Nedir?

Aşk Bir Rüya 2015 yapımı bir Hint dizisidir. 2020 yılının ilk aylarında ülkemize Kanal 7 aracılığıyla giriş yapan Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki, kısa sürede yüzbinlerce izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Peki nedir bu diziyi bu kadar başarılı kılan etkenler?

Aslında Thapki'nin masum ve sevimli yüzünün yanında hayatında yaşadığı zorluklar, ihanetler Türk izleyicileri kendisine bağlayan en büyük bağ olarak düşünülebilir. Ayrıca Thapki'nin yıllardır süregelen kekemelik sorununun kendisine kaybettirdikleri ve insanların bu duruma bakış açıları da ayrı bir penceredir.

Kekeme olduğu için evleneceği gün terk edilen Thapki, bu şoku üzerinden hızlıca atarak yeni bir iş hayatına giriş yapar. Peki acaba Aşk Bir Rüya dizisinde Thapki aradığı aşkı bulabilecek midir? 30 Haziran Salı günü yayınlanacak olan Aşk Bir Rüya 131. bölüm oldukça heyecanlı geçecek. Bizi takip etmeye devam edin.