Yaşam
Giriş Tarihi : 29-06-2020 15:52   Güncelleme : 29-06-2020 15:52

30 Haziran Masum 100. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Sınavı Geçiyor

30 Haziran Salı Masum dizisinin 100. bölümünün fragmanı ve özet görüntüleri yayınlandı. İşte detaylar..

30 Haziran Masum 100. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Sınavı Geçiyor

Masum (Saathiya) dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugün yayınlanan 99. bölümde Rashi'nin Gopi'nin sınavını manipüle etmesi ve sınavdan düşük puan alıp geçememesi ile ilgili uğraşları yer almıştı. Gopi'nin sınavdan kalması ve okul hayatını bitirmesi için çok uğraşlar veren Rashi, acaba bu isteğinde başarılı olabilecek mi? Sözlü sınavı başarıyla geçen Gopi, Rashi'nin yardımcı olduğu yazılı sınavı geçebilecek mi? İşte Masum dizisinin 30 Haziran Salı günü yayınlanacak olan 100. bölümünün özeti.

30 Haziran Masum dizisinde çiçekçinin getirdiği kaktüsleri gören Kokila gözlerine inanamaz. Bu kadar kaktüsün neden konağa getirildiğini çiçekciye sorar ancak o da konaktan birinin siparişi verdiğini belirtir. Kokila durumu Gopi'ye sorar ve Gopi de yanlışlıkla çiçek yerine kaktüs sipariş ettiğini söyler. Kokila bu işe çok kızarken Rashi ise arka planda içten içe gülecektir. Kokila kaktüsleri geri göndererek yerlerine çiçek siparişini yapar.

30 Haziran Salı Masum 100. Bölüm Özeti

Gopi'nin girdiği sınavın sonucunun ne olduğu merak edilmektedir. Ahem, elinde Gopi'nin sınav sorularıyla birlikte gelir. Gopi endişelenmeye başlar ve sınavı geçemediğini düşünür. Ancak Gopi sınavı geçmiştir ve çölde yaşayan bitki "kaktüs" sorusu ile birlikte zamanının yetişemediği 3 soru haricinde tüm soruları doğru olarak yanıtlamayı başarmıştır.

Herkes Gopi'yi tebrik ederken Kokila ise Ahem ile Gopi'yi öven sözler söyler.  Rashi ise durumdan oldukça mutsuzdur. Gopi'ye sınavı başarıyla verdiği için hediye alınacaktır. Gopi ise Jigar ile konuşarak Rashi'ye de hediye alınmasını ister.

Her şey iyi giderken Rashi, yine Gopi üzerinden oyunlar oynamaya devam eder. Denemek için aldığı sariyi yırtan Rashi, suçu Gopi'ye atar.

30 Haziran Masum dizisinin tüm detayları ekteki video fragmanda yer almaktadır.