YAŞAM
Giriş Tarihi : 29-07-2020 20:55   Güncelleme : 29-07-2020 20:55

30 Temmuz Aşk Bir Rüya 160. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Kaçırılır, Bani Evden Kaçar

Aşk Bir Rüya dizisinin 30 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak olan 160. bölüm özeti ve tanıtımı. Aşk Bir Rüya'da yarın akşam neler olacak?

30 Temmuz Aşk Bir Rüya 160. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Kaçırılır, Bani Evden Kaçar

Bihan Thapki'nin ellerinden kayıp gitmiştir. 30 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti içerisinde ise olaylar karmaşık bir hal almaya başlamışken polisler gelir ve aileyi oradan alıp götürmek için hazırlıklarını yaparlar. Bu arada uçurumun kenarındaki Thapki'ye Vasu ip getirir ancak Bihan'ı orada görmeyince sinir krizleri geçirir. Hemen kötü ailenin yanına gider ve eline silahı alarak Bihan'ı öldürdün mutlu musun şimdi ben de seni öldüreyim mi diye feryat eder. Tabii polisler Vasu'ya engel olur. Sonrasında kızlara sarılan Vasu, Thapki'nin yanına döner.

30 Temmuz Perşembe Aşk Bir Rüya Özeti ve Tanıtımı

Pandey konağında herkes eve dönmüştür. Vasu evin içinde Bihan'la olan anılarını bir bir düşünür. Thapki ise Bihan'ın öldüğüne akıl sır erdiremiyordur. Bir yerden çıkıp gelecek diye düşünür. Bunun için Dhruv'un tören yapmasına izin vermez. Bani de annesinin yanına gelerek artık sana güvenmiyorum, babam senin yüzünden öldü diyerek seslenir. Düğünde de kendin beni verdin diyecektir. Thapki hiç bir şey söyleyemez. Tabii Bani hiç birşey duyamayınca çantası ile birlikte babasının resmini alarak evden çıkar. Thapki, kızının çıktığını görünce o da peşinden gider ama Bani bir otobüse atlayarak annesini atlatmayı başarır. Bani evden kaçmıştır.

Olayın sıcağı sıcağına Şada hemen Thapki'nin yanına gelir ve sonunda kendisinin kazandığını, Thapki'nin tüm ailesini yok ettiğini kasıla kasıla söyler. Thapki de aslında kaybeden sensin sen kendi aileni yıktın der. Vasu'yu arayan thapki, Bani'nin bir otobüse binerek evden gittiğini söyler. Tam o anda Thapki de kaçırılır. Vasu telefonda iken Thapki'nin kaçırıldığını anlar ve hemen onu aramaya koyulur.

Dhruv da Bani'yi aramaya koyulur. Bani uzaktan uzağa amcasını görür ama ona yakalanmamak için kendisini gizler. Ama kendisi ile evlenmek isteyen aile Bani'yi sanki kendileri bulmuş gibi saklandığı yerden alırlar.

30 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti şimdilik bu kadar. Yarın akşam bir sonraki günün özet ve tanıtımı ile sizlerle olacağız.