YAŞAM
Giriş Tarihi : 29-07-2020 17:39   Güncelleme : 29-07-2020 17:39

30 Temmuz Kördüğüm 53. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İçça ile Veer Buluşuyor

Kördüğüm dizisinin 30 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak olan 53. bölümün özeti ve tanıtımı.

30 Temmuz Kördüğüm 53. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İçça ile Veer Buluşuyor

Kördüğüm dizisinin tüm heyecanı devam ediyor. Bir önceki bölümde Veer, Tapasya'nın tüm yaptıklarını herkese anlatarak evden ayrılmıştı. Divya her ne kadar Tapasya'yı suçlasa da Tapasya hiç oralı olmayacaktır. Divya kızının hakaretlerine dayanamayarak onu şamarlamaya çalışır ama Tapasya hadi vur diyerek annesine bağırıp çağırır. Nani de ortalığı sakinleştiremez.

Tapasya neredeyse sinir krizi geçirmiştir ve yemek masasında ne var ne yok hepsini dağıtır bırakır. Tüm bunları rol olarak yapıyordur. Odasına çıkar ve odasındaki aynayı da kırar. Hatta o kadar ileri gider ki kendisine içecek getiren Rohini'nin tepsisini de tokatlayarak her tarafa dağıtır.

30 Temmuz Kördüğüm Dizisi Özeti

Tapasya evde cıngar çıkarmaya devam ediyordur ve kimsenin kendisini sevmediği ile ilgili bağırıp çağırır. Nani ise ben seni seviyorum, her şey daha iyi olacak diye onu teselli etmeye çalışır. Veer ise eve gelir ve annesi ona Tapasya'yı sorunca annesine de tepki gösterir. Tapasya'nın kendisinin eşi olmadığını söyler. Annesi gidip Tapasya'yı alarak eve getirir, Tapasya'yı gören Veer ise ona hangi yüzle buraya geldin diyerek tepki gösterir.

İşça birkaç gün sonra Veer'e mesaj atarak görüşmek istediğini söyler. Veer bu mesaja çok sevinir. İşça ile Veer'in konuşmalarına Divya da kulak misafiri olur. Damini İşça'ya kiminle konuştuğunu sorar. İçça da Veer ile konuştuğunu ve onunla Tapasya için görüşeceğini söyler.

İçça Veer ile buluşmak üzere evden ayrılır. Buluşur buluşmaz İçça Tapasya'dan bahsetmeye başlar. Veer ise tabii ki kendisinin İçça'ya karşı olan sevgisini. İşça da artık birlikte olamayacaklarını söyler ve Veer de bu duruma oldukça kızarak arabasına bindiği gibi oradan uzaklaşır. Dayanamayan İçça, Veerin arkasından seslense de Veer durmaz ve uzaklaşır