YAŞAM
Giriş Tarihi : 29-07-2020 17:27   Güncelleme : 29-07-2020 17:27

30 Temmuz Masum 130. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Ahem Gopi'yi Öptü

Masum dizisinin 30 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak olan 130. bölümün özeti ve tanıtımı yer almaktadır.

30 Temmuz Masum 130. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Ahem Gopi'yi Öptü

Bilindiği üzere Urmila'nın ilaç katılan tatlıları elinde kalmış hatta Daval'ın zorlaması ile birlikte tatlıları Urmila yemişti. Bu tatlılardan yiyen diğer kişi de Ahem idi. Sarhoşluğun etkisiyle Urmila paralarını görmek ister ve Raşi'den paraları getirmesini söyler. Kinjan şüphelenir ve ikiliyi takip eder. Daval da Kinjal'e güzel sözler söyleyerek onu onore etmek ister. Ahem'in ise sarhoş haliyle istediği tek şey Gopi'dir.

Urmila parasını Rashi'den alır ve koynuna koyarak sever. Kinjal onları takip ediyordur ve Raşi bunu farkeder. Annesine söyler, Urmila paraları saklamaya çalışırken Raşi odayı Kinjal'in üzerine kilitler.

30 Temmuz Masum 130. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Urmila paraları saklamak için bir yer bulamaz sonunda bahçede bir yere gömmeyi aklına getirir. Ancak aklı başında olmadığı için bakalım sonra paraları gömdüğü yeri bulabilecek mi? Cigar da mutlu bir aile resmi çekmek ister ve herkesi bir araya toplar. Ahem sarhoşluğun da etkisi ile Gopi'yi bir güzel sarmalar ve öylece poz verir. Bu durumdan Gopi mutludur ama bir o kadar da utanmıştır.

Ahem acıktığını söyler ve Gopi ile eve gider. Evde Gopi'yi kovalamaya başlar ve ikili birçok kez yakınlaşır. Ahem sarhoşluğun da etkileriyle Gopi'yi öpmeye başlar. Neredeyse karı koca olmuşlardır.

Sarhoşluğun da etkisiyle Ahem uyur. Gopi onun uyanmasını beklerken yaşadıkları o güzel anıları hatırlar. Kendine makyajlar yapıp iyice süslenir. Ahem uyanır uyanmasına ama hiç bir şeyi hatırlamayacaktır.