YAŞAM
Giriş Tarihi : 30-07-2020 21:15   Güncelleme : 30-07-2020 21:15

31 Temmuz Aşk Bir Rüya 161. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin 31 Temmuz Cuma akşamı yayınlanacak olan 161. bölüm özeti ve tanıtımı. Aşk Bir Rüya'da yarın akşam neler olacak?

31 Temmuz Aşk Bir Rüya 161. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Aşk Bir Rüya dizisinde heyecan devam ediyor. Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizisi olmayı başaran Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar ki dizisinde bugün yayınlanan bölümde Bani annesi Thapki'yi suçlayıp evden kaçmıştı. Thapki de onu aramak için çıkmış ancak o da ortalıktan kaybolmuştu.

Aşk Bir Rüya 161. bölüm özeti içerisinde Vasu işe Bauji telefonla Şada ile konuşurlarken arka planda duyabilecekleri seslerden Thapki'nin yerini çıkarmaya çalışıyorlardır.

31 Temmuz Aşk Bir Rüya 161. Bölüm Özeti Tanıtımı

Şada Thapki'nin yanına gider. Artık onun sonunu getirdiğini düşünüyordur ve bundan ne kadar mutluluk duyduğunu thapki'ye söyler. Tam o esnada Vasu ortaya çıkar ve elindeki sopa ile Şada'yı bir güzel döver. Vasu, Şada'nın şalına çip takmış ve bu şekilde onları bulmuştur. Polisler hemen gelir ve Şada'yı tutuklayıp götürürler.

Aşk Bir Rüya özetinde Thapki rüyasında odasına gelerek Bihan'a sarılarak ağlamaya başlar. Daha sonra da Bihaan gelir ve birbirlerine sıkıca sarılarak ağlamaya başlarlar. Rüyadan uyanan Thapki aniden kızını düşünür.

Aşk Bir Rüya Dizisinde 15 Yıl Geçer

Yıllar geçer ve yine Tina ile Bani ikizlerinin doğum günü gelip çatmıştır. Tina doğum gününe hazırlanırken annesiyle birlikte Bani ve Bihan hakkında konuşmaya başlarlar. Bu arada Koşi de Bani için doğum günü etkinliği düzenliyordur. Bani kızarak pastayı yere atar ve doğum günümü kutlamadığımı bilmiyor musun diye Koşi'ye kızar. Bani o sırada bir gazete parçasında annesi ile Tina'nın yapılmış haberini görür. Tina evlilik hazırlığındadır. Bani e bu gazete küpürünü alıp saklar ve artık evden gitme zamanı olduğunu düşünür.

Kızının evlilik hazırlığını yapan Thapki, mabedden dönerken yoldan geçen bir kızın arkasından gelen kamyonu görmediğini farkeder. Ona çağırır ama sesini duyuramaz, yola atlayarak kızı kurtarır. Kızın başındaki örtüyü kaldırınca onun Bani olduğunu görür. Ağlaya zırlaya kızına sarılır. Aşk Bir Rüya 31 Temmuz özetinde kazayı gören etraftakiler siz akraba mısınız ne kadar çok benziyorsunuz diye sorarlarken Bani ise annesi thapki'ye anlamsız anlamsız bakışlar atıyordur.