YAŞAM
Giriş Tarihi : 30-07-2020 19:55   Güncelleme : 30-07-2020 19:55

31 Temmuz Cuma Kördüğüm 54. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Damini Evden Ayrılıyor

Kördüğüm dizisinin 31 Temmuz Cuma akşamı yayınlanacak olan 54. bölüm özeti ve fragman görüntüleri.

31 Temmuz Cuma Kördüğüm 54. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Damini Evden Ayrılıyor

Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Kördüğüm, yine heyecanlı sahnelerle karşınızda olacak. Bugün yayınlanan 53. bölümün finalinde İçça ile Veer buluşmuş, Veer sevgisinden bahsederken İçça Veer'den Tapasya'yı affetmesi için sözler söylemiş, sonunda Veer oradan öfkeli bir şekilde ayrlmıştı. Tapasya da evi arayacak ve telefonu Nani açacaktır. Nani ev içinde Tapasya'nın iyi karşılanması için neler yapması gerektiğini Tapasya'ya anlatır. Böylece Tapasya ilk iş olarak önce odasını sonra da kendisini düzeltmeye adım atar.

31 Temmuz Kördüğüm Dizisi Tanıtımı ve Özeti

Tapasya evde odasını düzeltirken Veer'in İçça ile çekilmiş resmini görür. Bir sinirle resmi alır ve İşça'nın olduğu kısmı keserek resimden kaldırır. Salona iner ve müstakbet kayınvalidesi ile birlikte duaya başlar. Kaynanası kendisinden çok memnundur. Tapasya'nın iş ortağı Nani de Divya'yı etkilemeye çalışır. Tam o sırada İçça da buluşmadan döner.

Kördüğüm dizisinin 31. bölüm özeti içerisinde Divya, İşça'dan Tapasya'nın mutluluğu için yardım diler. Onları dinleyen Damini ise farklı olarak İçça'nın Tapasya için kendisini feda etmesini kabul edemez ve evden ayrılmaya karar verir. Bu sırada evde Veer'in üyey kardeşi sıkıntı çıkarmaya devam eder. Masanın üzerine çıkar, içkili haliyle yemek yer. İçeri giren Veer, kardeşinden ayaklarını masadan indirmesini ister.

Damini ise evden ayrılma kararını Jogi ile paylaşır. Jogi bu duruma çok üzülür. Kızının kendisini ne hale soktuğunu bir bir düşünür. Damini evden giderken Jogi göğsünü tutmaktadır, yoksa bir kalp krizi mi geçirecek acaba?