YAŞAM
Giriş Tarihi : 30-07-2020 16:53   Güncelleme : 30-07-2020 16:53

31 Temmuz Masum Dizisi 131. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Urmila Paralarını Arıyor

Masum - Saathiya dizisinin 31 Temmuz Cuma günü yayınlanacak olan 131. bölümünün özeti ve tanıtımı ile sizlerleyiz.

31 Temmuz Masum Dizisi 131. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Urmila Paralarını Arıyor

Kanal 7 ekranlarında Masum klasiği devam ediyor. 31 Temmuz Cuma günü Masum dizisinde neler olacak? Ahem bir önceki bölümde Gopi'yi öpücüklere boğmuş ancak sarhoşluğu üzerinden geçtiğinde hiçbir şey hatırlamamıştı. Gopi bu durumda ne yapacak? Yediği tatlı içerisindeki ilacın etkisiyle sarhoş olan Ahem ne yaptıysa hatırlamaz. Konakta Hetal ile Kokila arasındaki gerginlik de devam ediyordur. Nihayetinde Hetal, Kokila'dan duyduğu rahatsızlığı ortaya dökecektir.

31 Temmuz Cuma Masum 131. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Diğer yandan Masum dizisinde Raşi ile Cigar arasındaki buzlar da erimiştir. Artık Cigar da Raşi ile şakalaşmaya başlamıştır. Ancak Raşi'nin ilk planı evde Kokila'nın huzurunu bozmaktır. Bir seferinde Cigar ile dondurma yemeye gidecekken o nedenle nispet olsun diye Hetal'i de çağırır.

Hetal evden habersiz bu dondurma yemeye gitme işinden tedirgin olsa da Raşi onu yine kandırır. Götürdüklerinde restorana da giderler ve işler uzar. Eve sonrasında haber verirler ve Kokila bu duruma çok kızacaktır.

Gopi ise Ahem'in kendisini öptüğünü ve diğer tüm yakınlaşmaları unuttuğunun farkında değildir hatta Ahem'e içecek bile götürmeye gittiğinde utangaçlığı üzerindedir.

31 Temmuz Masum özeti Urmila da uyandığında bir şey hatırlamayanlardandır. Eve nasıl geldiğini, akşam neler olduğunu hiç bir şey hatırlamıyordur. Urmila paralarını düşünür, Raşi'ye sorar. Raşi ise bir çantaya koyarak alıp gittiğini söyler. Bu yanıt karşısında Urmila şok olur ve ağlamaya başlar. Paraları nereye götürdüğünü bilmiyordur. Şimdi bu paraları bulmanın derdine düşecektir.

Gopi, Ahem'in hiçbir şey hatırlamadığını öğrenince Ahem'e karşı soğuk tavırlar takınmaya başlar. Ahem bu soğukluğu sevmez ve Gopi'nin kolundan tutar neler olduğunu sorar. Bilmeden kırmış olabileceğini düşünür özür diler ancak Gopi tek kelam etmez. Ahem Gopi'nin gönlünü kazanmak için sonraki gün onun sevdiği gömleği giyer. Gopi az da olsa morallenmiştir. Masum dizisinde Gopi, Ahem'e çay getirdiğinde yanlışlıkla çayı düşürür ve Ahem bu suçu üstlenir. Yerdeki bardak cam parçalarını toplamak için uğraşırken elini keser. Gopi de sarisiyle Ahem'in elini sarar.

Urmila ellerinde olan toprak parçalarından dolayı paraları bahçeye gömmüş olabileceğini farkeder. Birkaç fidan alır ve Modi konağına gelir. Güya o fidanları diker gibi yaparak paralarını da arayacaktır ancak Kokila bunu kabul etmez. Urmila da Hetal'i kandırarak istediğini başarır.