YAŞAM
Giriş Tarihi : 03-07-2020 21:23   Güncelleme : 03-07-2020 21:23

4 Temmuz Aşk Bir Rüya 135. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Vasu Ölecek Mi?

Aşk Bir Rüya 4 Temmuz Cumartesi bölümü özeti, fragmanı ve dizinin 135. bölümünde neler olacağı ile ilgili bilgiler yer alıyor.

4 Temmuz Aşk Bir Rüya 135. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Vasu Ölecek Mi?

Thapki Pyaar Ki adıyla Hindistan'da 2015 yılında çekimleri yapılan Aşk Bir Rüya dizisi, Şubat ayının ortalarında Türkiye'de Kanal 7 televizyonu aracılığıyla yayınlanmaya başladı. Aslında ilk günler çok fazla tutulacağı düşünülmeyen, daha çok akış tamamlayabilmek adına yayınlandığı sanılan Aşk Bir Rüya dizisi eleştirmenleri ters köşe yapmayı başardı. Kekeme olan ancak bir o kadar da güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Thapki, kekeme diye evleneceği gün terk edilen birisidir. Hayata küsmeyen Thapki, yeni bir iş hayatına atılır. Yeni aşklara doğru yol açmaya çalışan Tapki'nin acaba istediği ve aradığı aşk yakınında mıdır? 4 Temmuz Aşk Bir Rüya dizisinin özeti ve dizide neler olacak sorusunun cevabını sizlerle paylaşmaya çalışalım.

4 Temmuz Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki 135. Bölüm Özeti

Aşk Bir Rüya dizisinde 4 Temmuz Cumartesi günü yayınlanacak bölümde Kabir yine Tapki ile ilgilenmeye devam eder. Bihan'ı kızdırmak için Tapki'ye yakınlaşan Kabir, Tapki'den karşılık da almıyor değil.

Vasu ise Kabir'e para teklif etmek için kendisini çağırır ve ne biliyorsa anlatır. Ancak Kabir parayı kabul etmez. Tapki'nin de zerdeçal sayesinde bir fikir aklına yer edinir. Kabir'in ayakkabısını zerdeçala boyayıp onun nereye gittiğini ayak izlerinden takip etmeye çalışacaktır. Kabir o gün yürüyerek gideceği yere ulaşır. Tapki onu gözetler, Bihan da Tapki'yi gözetleyecektir. Ancak Kabir her ikisinden öcne davranır ve kardeşini olduğu yerden çıkarır. Burada Thapki, yerdeki zincirleri görünce şüphelenmeye başlar, Kabir bu zincirlerle ne yapıyordur ki.

Vasu ise mektubu görünce oldukça heyecanlanır. Şankar ile çarpışır ve mektubu düşürür. Mektubu düştüğü yerde Şankar alır, Vasu da Şankar'ı azarlar ve mektubu alır. Vasu Thapki'ye ulaşır ve buluşmak ister. Thapki gelir, Vasu mektubu bulduğunu, Bihan'ın bu durumdan haberdar olmadığını söyler. Aşk Bir Rüya dizisinde Şankar, Vasu'nun başına ağaç saksıyı düşürür. Vasu olduğu yere yığılır.

Aşk Bir Rüya dizisinin 4 Temmuz Cumartesi bölümü özeti kısaca ve ana hatlarıyla bu şekilde. Thapki, Kabir ve Bihaan arasında çok fazla olay geçmiyor. Bir sonraki Aşk Bir Rüya bölümünde karşılaşmak dileğiyle. TeknoGaste'de kalın.