YAŞAM
Giriş Tarihi : 03-07-2020 14:55   Güncelleme : 03-07-2020 14:55

4 Temmuz Masum 104. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Sonal Kayboluyor

4 Temmuz Cumartesi Masum Saathiya dizisinin özeti burada. Masum dizisinin 104. bölüm özet görüntüleri ve fragmanı.

4 Temmuz Masum 104. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Sonal Kayboluyor

Hint kuşağı dizilerinden olup ülkemizde yayınlanmaya başladığı andan itibaren oldukça beğeni toplamayı başaran yapımlardan birisi hiç şüphesiz Masum (Saathiya) dizisi. Kanal 7 ekranlarında her gün 16:10'da ikindi kuşağında yayınlanan dizi, özellikle orta üstü ve genç kuşak tarafından ilgiyle izlenmekte. Dizinin konusu ele alındığında anne babası öldükten sonra amcası tarafından evlatlık olarak alınan Gopi ile kuzeni Rashi arasında daha çok geçen hikaye anlatılıyor. Gopi, iyiliklerle dolu kalbi olan, okur yazar olmayan ve iyiliğin her türlü sorunu çözebileceğine inanan bir kızdır. Rashi ise Gopi'yi ilk günden itibaren kabullenemez. Hane halkı tarafından sevilmemesi için binbir türlü oyunlar oynayan Rashi, bu kötü düşünceleri için annesi Urmila'dan destek alır.

4 Temmuz Cumartesi Masum Dizisi Özeti

Masum dizisinde 4 Temmuz Cumartesi günkü bölümde neler olacak? Bir önceki bölümde Rashi'nin oyunları Jigar tarafından öğrenilecek ve Rashi evden atılma korkusu yaşamaya başlayacaktı. Konaktaki herkesle iyi geçinmeye başlayan Rashi'nin davranışları birçok kişi tarafından dikkat çekilir. Jigar'ın ise dalgınlığı hem işte hem de evde devam eder. Ahem, Jigar'ın bu halini görünce işte dikkat eksiliğini kaldıramayacağı için ciddi şekilde kendisini uyarır.

4 Temmuz Masum özetinde Rashi'nin iyilik ve yalakalık yapacağı kişiler arasında Jigar da vardır. Ancak Jigar, Rashi'ye oldukça öfkelidir ve kendisinden hiçbir şey istemez. Tüm gerçekleri anlatacağını Rashi'ye söyler. Rashi ise Jigar'ın ayaklarına kapanarak ona yalvarmaya başlar. Jigar sonrasında kararından vazgeçer. Ancak Jigar ile Rashi'nin bu konuştuklarını konakta duyan bir kişi vardır. O kişi ise Gopi'dir. Bu arada Urmila Rashi'yi arar ama telefon Kokila'da dır. Kokila telefonu açar açmaz Urmila telefonda kim olduğuna bakmaksızın olaylarda son durumu sorar, gerçekleri kimin bilip bilmediğini merak ediyordur. Kokila hemen saklanan şeyin ne olduğunu sorar. Urmila şok içinde kalsa da bir palavra sıkarak olaydan kaçtığını düşünür.

Bunun yanında konakta Ahem artık Gopi'nin yerde yatmamasını ister. Odaya bir koltuk alarak artık burada yatacağını söyler. Gopi de Ahem'in kendisini düşünmesinden çok memnun olmuştur.

Rashi ile Sonal, Gopi aracılığıyla buluşur. Ancak ikisi de birbirine çok kızgındır. Sonal, Rashi'ye tam tokat atacakken Gopi araya girerek onları ayırır. Rashi yine rahat durmayacak ve Sonal'in arabasının lastiğini patlatacaktır. Rashi ile Gopi eve döndüklerinde Sonal ile ilgili korkunç bir haber alırlar. Sonal kaybolmuştur. Rashi de lastiği patlatmasıyla ilgili olabileceğini düşünüp oldukça korkar ve burada da olayı Gopi'nin üzerine yıkmaya çalışır.