YAŞAM
Giriş Tarihi : 04-07-2020 22:05   Güncelleme : 04-07-2020 22:05

5 Temmuz Aşk Bir Rüya 136. Bölüm Özeti Fragmanı - Bihan Şankar İle Evleniyor

5 Temmuz Pazar yarın akşam yayınlanacak olan Aşk Bir Rüya 136. bölümde Bihan mektubu okuyor ve acaba Şankar ile mi evlenecek? Aşk Bir Rüya 5 Temmuz özeti sizlerle.

5 Temmuz Aşk Bir Rüya 136. Bölüm Özeti Fragmanı - Bihan Şankar İle Evleniyor

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisi tüm hızıyla Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Bugün 5 Temmuz Pazar Aşk Bir Rüya dizisinin özeti ile karşınızdayız. 5 Temmuz Aşk Bir Rüya nasıl olacak? Thapki ile Bihan aşkı sona mı erecek? Mektubu okuyan Bihaan, Şankar ile evlenecek mi? Aşk Bir Rüya dizisinin ana karakteri olan Thapki, güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplayan ancak kekeme olduğu için ikili ilişkilerinde sorun yaşayan bir kızdır. Evleneceği gün eşi olacak kişi tarafından terk edilen Thapki, hayata küsmez ve yeni bir işe başlar. Yeni işinde yeni aşklara yelken açmak isteyen güzel kızımız acaba istediği ve aradığı aşkı bulabilecek mi?

Aşk Bir Rüya 5 Temmuz Pazar Özeti

Vasu, beklenmedik bir şekilde uyanarak Thapki'ye bütün gerçekleri anlatmıştı. Bugüne kadar Bihaan'a da Thapki tarafından yazılan mektup henüz ulaşmamıştı. Thapki ile Vasu sarılarak ağlamaya başlarlar. Şankar da onları gizlice izleyerek soluğu hemen Kabir'in yanında alacaktır. Kabir de Thapki ile Bihaan'ın tekrar birleşmemesi için her şeyi yapmaya hazırdır.

Thapki Gerçekleri Anlatabilecek mi?

Aşk Bir Rüya 5 Temmuz özeti içeriğinde Bihaan da annesine olan bitenden dolayı oldukça üzgündür. Bihaan düşünceli düşünceli dururken Vasu ile Thapki oraya gelir. Bihaan bu sırada annesine sarılır ancak Vasu Bihan'ın gerçekleri öğrenmesini ister. Thapki'yi çağırarak hadi tüm gerçekleri anlat der. Ancak bu duruma Şankar ile Kabir engel olacaktır. Konuyu değiştirmeye çalışırlar. Vasu bu sırada tekrar araya girerek Thapki hadi artık konuşmalısın der. Thapki tam tüm olan biteni anlatacağı sırada Vasu bayılır. Vasu bir odaya yatırılır, bu sırada Bihaan da Şankar'ı kovup Thapki ile konuşmayı düşünür. Bu sırada Thapki, Bihaan'a beni affet der ve ağlamaya başlar. Vasu uyanır ve Thapki'ye her şeyi anlattın mı der. Thapki ise Vasu'ya sadece özür dileyebildim diyecektir. Her şeyi senin olduğun yerde anlatmak istiyorum der. Vasu çok kızar, Kabir'in yapabileceklerinden korktuğunu söyleyip eğer acele etmezse yarının çok geç olabileceğini söyler.

Bir gün sonra evde bir müzikal tören yapılacaktır. Aditi'ye sari hediye eden Druv, bunu törende giyersen çok sevinirim der. Şada da onları dözetler ve aynı sariden kendisine de sipariş eder, amacı törende Aditi'yi iyice çileden çıkarmaktır.

aşk bir rüya 5 temmuz 136. bölüm özeti

Törende Thapki de oldukça şık bir giyimle herkesin karşısına çıkmıştır. Çok güzel olmuştur. Her şeyi Bihaan'a anlatacağım önce bana kızabilir ancak sonra affedecektir der. Tören için aşağı inmeye çalışan Thapki'yi Şankar'ın tuttuğu adamlar kaçırır. Kabir onu bulup kurtarır. Bu esnada olan kavgada Thapki ile Kabir'in giysileri yırtılmıştır. Şankar bu halleriyle gizlice resimlerini çekerek Bihaan'a gönderir.

Vasu Tüm Gerçekleri Anlatıyor

Törende Bihaan ile Thapki arasında tartışma başlarken Vasu artık dayanamaz. 5 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti içeriğinde evden ayrılırken Thapki'nin hamile olduğunu söyler. İşte mektup burada der ve mektubu Bihaan'a uzatır. Bihaan ise bu Thapki'nin el yazısı değil der. Bu sırada Thapki de gebelik raporunu Bihaan'a uzatır. Ancak Şankar o raporu değiştirmiştir. Haliyle Bihaan yine Thapki'ye inanmaz.

Bihaan bu arada Şankar ile evlenmeye karar verir. Çutki ile Aditi Thapki'yi destekler. Bihaan'ın Thapki'yi haketmediğini söylerler. Vasu da özel olarak Thapki ile konuşacaktır. 5 Temmuz Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki 136. bölüm özeti burada sona eriyor. Heyecanınızı daha fazla törpülemek istemiyoruz. Yarın akşam Kanal 7 ekranlarında Aşk Bir Rüya dizisinin 136. bölümünü izleyebilirsiniz.