YAŞAM
Giriş Tarihi : 04-07-2020 15:25   Güncelleme : 04-07-2020 15:25

5 Temmuz Masum 105. Bölüm Özeti Fragmanı - Rashi Yeni Oyun Peşinde

Masum dizisi 105. bölüm özeti ile karşınızdayız. 5 Temmuz'da yayınlanacak bu bölümde Sonal ile Raşi kavga ediyor.

5 Temmuz Masum 105. Bölüm Özeti Fragmanı - Rashi Yeni Oyun Peşinde

Kanal 7 ekranlarında Masum fırtınası esmeye devam edecek. Masum 105. bölüm özeti 5 Temmuz Pazar günü yayınlanacak olan bölümün ayrıntılarını içeriyor. Bu bölümde Cigar gerçekleri tüm ailesiyle paylaşmayı düşünecek. Aynı zamanda Sonal ile Raşi arasında yaşanacak olan kavga ortamı iyiden iyiye gerecek. Bakalım Masum 105. bölüm özeti detaylarında başka neler olacak? Masum (Saathiya) dizisi Hindistan yapımlı bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ana karakteri olan Gopi'nin ailesi ölmüş ve amcası tarafından evlatlık olarak alınmıştır. Birbiriyle tamamıyla zıt kuzeninin kendisine karşı akıl almaz oyunlarına rağmen iyi niyetinden hiç vazgeçmeyen Gopi'nin öyküsünü izleyeceksiniz.

Masum 105. Bölüm Özeti 5 Temmuz

Masum dizisinin 5 Temmuz 105. bölümünde Kokila ile Rashi arasında yüksek tonajlı bir tartışma yaşanır. Kokila, Rashi'ye çok sık hata yaptığını anlatırken böyle devam etmesi halinde artık bu evde barınamayacağını ifade eder. Hetal de bu tartışma arasında eve gelir ve Kokila'dan yana tavır alır. Rashi'ye her şeyi telefondan annesi ile konuşarak ondan akıl aldığını bunun yanlış olduğunu söyler. Rashi de yalakalığa devam edecek ya samimi olduğunu göstermek için telefonu Kokila'ya verir.

Bu arada Cigar'ın da iş yerinde durumu pek iyi sayılmaz. İşine kendisini verememektedir ve bu durum şirket tarafından da pek hoşnut karşılanmaz. Ahem'e yansıyan bu durumun sonrasında Ahem, Cigar'ı bu durum nedeniyle uyarır.

masum 5 temmuz özet

Raşi, Hetal'e masaj yapar. Bunu gören Kokila oldukça şaşırır. Öyle ki konak içinde bu işi yapacak en son kişi Raşi'dir. Bu sırada kapı çalınır ve Gopi kapıyı açar. Gelenler Ahem, Parag, Cirag ve Cigar'dır. Cigar'ın yüzünden düşen bin parçadır. Rashi gelenlere meyve suyu ikramını yapar, Ahem ise meyve suyu istemediğini siyah çay içmek istediğini belirtir. Raşi ise Cigar'ın gözüne girmek için neredeyse her şeyi yapıyor, bir olaya bin takla atıyordur.

Cigar Gerçekleri Hane Halkına Söyleyecek mi?

5 Temmuz Masum 105. bölüm özeti içerisinde belki de en çok merak edilen şey Cigar'ın Raşi ile ilgili gerçekleri ailesine analtıp anlatmayacağıdır. Raşi odasına çekilen Cigar'ın yanına giderek ona mutfaktan aldığı meyve suyunu ikram etmek ister. Cigar ise Rashi'ye; Seninle aynı evde bile kalmayı istemiyorum, bir de bana meyve suyu mu getirdin, aramızdaki yalanı ev halkı da bilecek, şimdi gidip her şeyi anlatacağım der. Korku bulutları hemen raşi'nin üzerine çökmüştür, ne yapacağını bilmeyen Raşi, Cigar'ın ayaklarına kapanır. Ancak Cigar affetmez ve hemen aşağı iner.

Cigar tam her şeyi anlatacakken kalbindeki küçücük de olsa Rashi'ye eskiden duymuş olduğu sevgiden dolayı evde bulunanlara sadece şunu söylemekle yetinir. "Garip davranışlarımdan dolayı özür dilerim, kimse benim için endişelenmesin." Çünkü Cigar da biliyordur ki Raşi ile ilgili gerçekleri anlatırsa Raşi hemen kapı dışarı edilecektir.

Cigar odasına geçer, Raşi de onun arkasından. Cigar Raşi'ye; aşağıda senin foyanı ortaya dökmedim. Bu seni sevdiğimden değil ailemi üzmek istemediğimdendir ancak gerçekler er ya da geç ortaya çıkacak der. Cigar ile Raşi arasındaki bu konuşmayı Gopi duyar. 5 Temmuz Masum özeti oldukça ilginç bir hal almaya başlar.

Urmila Telefonda Raşi Diye Kokila'yla Konuşur!

Urmila Kokila masum 105

Raşi'nin telefonunu Kokila'ya verdiğinden Urmila'nın haberi yoktur. Kızından haber alamayan Urmila Raşi'nin telefonunu arar. Kokila telefonu açınca Urmila direk söze başlayarak "Ne oldu Modi ailesi öğrendi mi" diye sorar. Kokila hemen neyi öğrendik mi Urmila diye cevap verince Urmila şok yaşar. Hemen sözü değiştirmeye çalışır ve Raşi'nin Diwali için kendilerine sürpriz yapacağını ancak bunun artık sürpriz olmadığını çünkü sen öğrendin diyerek olayı çarpıtmayı başarır.

Ahem Gopi Grip Oldu Diye Endişeleniyor

ahem Gopi

Masum 105. bölüm 5 Temmuz özeti içerisinde duygusal anlar da yaşanacak Gopi bir süredir gribal enfeksiyon bulguları göstermektedir. Ahem buna çok üzülür ve artık yerde yatmamasını, yatağında yatabileceğini söyleyerek kendisi de kanepede uyuyacağını belirtir.

Raşi İle Sonal Kavga Ediyor

Raşi Sonal kavga 5 temmuz masum

Rashi ile Sonal buluşur. Sonal Raşi'ye eskiden kendisi ve ailesinin için çok kötü işler yaptıklarını ve şimdi ise acı çekme sırası sizde diye sözler söyler. Raşi olayı düzeltmek için bir şans ister ancak bu teklifi reddedilir. İkilinin görüşmesi daha bir gerilimli hal alır ve tartışma esnasonda Sonal, Raşi'ye tokat atmak ister. Raşi Sonal'in elini tutar.