YAŞAM
Giriş Tarihi : 05-07-2020 22:11   Güncelleme : 05-07-2020 22:11

6 Temmuz Aşk Bir Rüya 137. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Şankar Thapki'ye Tuzak Kurdu

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin 6 Temmuz Pazartesi yayınlanacak olan 137. bölümün özeti ve tanıtımı fragmanı.

6 Temmuz Aşk Bir Rüya 137. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Şankar Thapki'ye Tuzak Kurdu

Kanal 7 ekranlarının popüler Hint dizisi Aşk Bir Rüya heyecanı devam ediyor. 6 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti içeriğinde neler olacak? Bugün yayınlanan bölümde Bihaan ile Şankar evliliğe adım atmak için girişimlere başlamışlardı. Peki Aşk Bir Rüya nasıl bir dizi? Thapki güzelliğiyle dikkatleri çeken genç bir kadındır. Güzelliğinin yanında kekeme olması dolayısıyla bir çok ortamda kendisine yeterince yer edinememektedir. Öyle ki kekeme diye evlilik gününde eşi olacak zat tarafından terk edilmiştir. Ancak Aşk Bir Rüya dizisinde Thapki, hayata küsmedi. Yeni bir işe girdi, yeni hayatın ufuklarına doğru yol almaya başladı. Peki Thapki acaba aradığı aşkı bundan sonra bulabilecek mi?

Aşk Bir Rüya 137. Bölüm 6 Temmuz Özeti ve Fragmanı

Aşk Bir Rüya 6 Temmuz özeti içeriğinde Bihaan, Thapki'yi tam dinlemeden etmeden gidip Şankar ile evlilik yaptı. Ancak evliliğinden beri Şankar'a yaklaşmaz. Kendisini çayırlara bahçelere atarak kara kara düşünür. Vasu gelir ve Bihan'a Thapki'den bahseder durur. Bihan ise Thapki'nin kendisini kandırdığını, tokatı ondan yediğini söyler.

Bihaan ile Thapki karşılaşır. Thapki bihan'a dönerek kendisini bir kez olsun dinlemesini istemesine rağmen Bihan'ın tripli davranışları devam eder. Thapki, Bihan'a senin öfken ve inadın yüzünden bu haldeyiz der. Ancak derdini Bihan'a asla anlatamaz.

Kabir Kardeşi İle İlgileniyor

Aşk Bir Rüya 6 Temmuz özeti Kabir ise bu süreçte kardeşiyle ilgileniyordur. Kabir'in kardeşi sinir krizi atakları geçirir. Ara ara kendisine geldiğinde de abisine beni bırakma diyor. Kabir ne yapacağını bilmez durumdadır. Bazen doğrularla yanlışları ayırt edemeyip Şankar'ın söyledikleri aklına geliyor ve kötü kötü düşünüyordur.

Bihaan Thapki'yi Düşünmeden Edemez

Her ne kadar Thapki'nin sözlerini dinlemekte inat etse de halen daha Thapki ile düşünceleri aklından çıkaramayan Bihan, bir sarmalın içindedir. Thapki'ye hediyeler alır ama Kabir de boş durmaz. Biz Thapki ile balayımızı bu evde yaşayacağız diyerek Bihan'ı kızdırmaktan öte durmaz. Kabir Bihan'a sen ve ailen bu evden gideceksiniz der. Şankar da biz başımız dik bir şekilde bu evden gideriz der.

Tüm bu olaylar konakta yaşanırken Aşk Bir Rüya 6 Temmuz fragmanı özeti içerisinde Thapki, Kabir'e çantasını vererek bu evden git diyecektir.

Bihaan ile ailesi evden taşınmaya hazırlanırken Thapki de ailesinin fotoğrafını korumaya çalıştığı anda Kabir ile tartışırken aşağı düşürür. Fotoğrafı Bihaan tutar.

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin 6 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 137. bölüm özeti ve tanıtımı bugünlük bu kadar. Biraz daha detay verirsek sanırım dizinin bu bölümünü izlemenize gerek kalmayacak veya sizde heyecan bırakmayacağız.