YAŞAM
Giriş Tarihi : 05-07-2020 16:34   Güncelleme : 05-07-2020 16:34

6 Temmuz Masum 106. Bölüm Özeti Fragmanı - Rashi Konaktan Kovuluyor

6 Temmuz Masum (Saathiya) dizisinin özeti 106. bölüm fragmanı ile sizlerleyiz. Masum dizisinin 106. bölümde neler olacak?

6 Temmuz Masum 106. Bölüm Özeti Fragmanı - Rashi Konaktan Kovuluyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizilerinden Masum devam ediyor. Her gün gündüz kuşağında yayınlanmasına rağmen hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Masum (Saathiya) dizisi yarın 106. bölümüyle ekranlarda olacak. Peki 6 Temmuz Pazartesi Masum özeti nasıl olacak? Rashi ile Cigar arasındaki sürtüşme nasıl sonuçlanacak, Rashi konakta kalmaya devam edebilecek mi? Ahem ile Gopi arasındaki yakınlaşmanın sonunda yeni bir aşk mı doğacak? Kokila, Raşi hakkındaki gerçekleri öğrenecek mi? Tüm bunlar Masum dizisinin 106. bölümünde 6 Temmuz Pazartesi ortaya çıkacak.

6 Temmuz Pazartesi Masum 106. Bölüm Özeti

Masum dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Bakalım Masum 106. bölüm özeti neler olacak? Rashi konaktan kovuluyor, Urmila da kapılarda uyuyacak. Masum dizisinde Rashi türlü türlü planlar içine girse de bu planları hiç bir işe yaramayacaktır. İntihar denemesi olayları son raddeye getiren olay olur. Bu arada Gopi ile Ahem'in evlilik yıl dönümleri gelmiştir. Ancak Rashi törende yoktur. Konakta bulunanlar Jigar'a Rashi'yi getirmesini söyler. Jigar ise istemeyerek de olsa Rashi'yi arar. 6 Temmuz Masum özeti içeriğinde Jigar, Raşi'yi telefonla arar, telefona Urmila çıkınca Raşi'nin annesinin yanına gittiği anlaşılır. Jigar Raşi'yi çağırır ancak Raşi biraz naz yapacaktır. Olaylardan sonra Jigar, Raşi'nin nazını çekmek istemez ancak Hetal'in üzülmesi onun fikrini değiştirir ve Urmila'yı ziyarete gider.

Bu arada olayların seyrini değiştirecek bir şey olur. Kinjal gizlice Urmila ile Raşi'yi dinleyince onların ne işler çevirdiğini öğrenir. Hemen Modi konağına giderek imalı sözlerle Urmila'yı kışkırtır. Kinjal için Urmila ve Raşi'den intikam alabilmek için çok iyi bir fırsat doğmuştur.

Kokila Gerçekleri Öğrenmek İçin Gopi İle Konuşur

Kokila gerçeğin peşine düşer ve neler döndüğünü öğrenmek için Gopi'yi yanına çağırır. Neler döndüğünü Gopi'ye sorar. Masum 6 temmuz özeti Gopi bir anda panikleyerek tüm olanlaro Kokila'ya anlatır. Kokila gerçeği öğrenince şoke olur. Hetal'i durumdan haberdar etmek ister ancak o da Jigar gibi Hetal'in üzülmesine gönlü pek elvermez. Bu arada Jigar, Rashi'yi alıp konağa gelmiştir. Kokila Raşi'nin halen daha yüzsüz tavırlarını görünce olanları Raşi'nin yüzüne vurur. Hetal ise duydukları karşısında şoke olmuştur. Düğün günü Raşi ile annesi Urmila'nın yaptıkları affedilir cinsten değildir.

Rashi Konaktan Kovuluyor

Masum 6 Temmuz özeti içeriğinde en çok merak edilen durum Raşi'nin konaktaki durumudur. Raşi için artık karar verilmiştir ve artık konakta kalmayacaktır. Jigar, Raşi'yi alarak evine götürür. Bu durum en çok Gopi ile Hetal'i üzecektir.

Raşi konaktan kovuluyor

Bu sırada Urmila Raşi'nin kolayca evden gönderilmesini hazmedemez. Anne kız yeni planlar yapmaya başlayacaklardır. Urmila, Raşi'yi alarak konağa gider. Raşi'nin üzgün olduğunu, aslında onun hata yapmadığını ve onu yeniden konağa kabul etmelerini ister. Kokila çok kızgın bir şekilde Urmila'yı tersler ve Raşi'nin artık bu konağa bir daha giremeyeceğini söyler.

Raşi ve Urmila Konak Önünde Yatma Eylemi Yapıyor

Masum 106. bölüm 6 Temmuz özeti içeriğinde eve kabul edilmeyen Raşi için Urmila ile Raşi, konağın önünde eve alınana kadar yatma eylemine başlarlar. Amaçları hem Raşi'nin yeniden eve alınmasını sağlamak için duygu sömürüsü yapmak hem de Modi ailesini çevreye rezil etme düşüncesidir. Gopi, Urmila'yı yerde yatarken görünce şoke olur. Kokila bu eylem nedeniyle fikrini değiştirmeyi hiç düşünmez.