YAŞAM
Giriş Tarihi : 06-07-2020 22:22   Güncelleme : 06-07-2020 22:22

7 Temmuz Aşk Bir Rüya Özeti ve Fragmanı - Thapki İle Bihan Kriket Maçı!

Aşk Bir Rüya dizisi 7 Temmuz 138. bölüm özeti görüntüleri ve fragmanı ile sizlerin karşınızdayız.

7 Temmuz Aşk Bir Rüya Özeti ve Fragmanı - Thapki İle Bihan Kriket Maçı!

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Kanal 7 ekranlarında Şubat ayında yayınlanmaya başlayan Aşk Bir Rüya yarın 138. bölümüyle karşımızda olacak. Peki 7 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti ve tanıtımı nasıl olacak? Bir genç kız düşünün, güzelliğiyle can yakan; saf ve temiz yürekli birisi. Görenler dikkatini ona yoğunlaştırıyor. Ancak bir sorunu var. Kekemelik hastalığı olan Thapki'nin bu problemi nedeniyle çok kez aldatıldığı ve yalnız bırakıldığı bir diziyle karşı karşıyayız. Hayat gerçekten de bu kadar adi midir? Aşk Bir Rüya dizisinde aşkı, gerçek sevgiyi ve saf temizliği bir arada görebileceksiniz.

Aşk Bir Rüya 138. Bölüm 7 Temmuz Salı Özeti Tanıtımı

7 Temmuz Aşk Bir Rüya dizisi özeti içeriğinin ana teması olarak Kabir'in kardeşinin Pandey'ler konağına gelmesi olarak görülüyor. Kısaca özet ve dizinin 138. bölüm tanıtımına bakalım.

Bir önceki bölümde Şankar, Kabir ile Thapki için bir oyun oynamıştı. Onları elbise dolabına kitilleyerek maça gelmelerine engel olmak istemişti. Maç için herkes toplanır ancak Thapki orada olmaz. Bihaan meraklanmaya başlar. Thapki mutlaka gelirdi acaba neden gelmedi der. Meraktan eve döner ve Thapki'yi arar. Thapki'nin sesini duyunca onu dolaptan çıkarır.

Aşk Bir Rüya 7 Temmuz özeti içeriğinde kriket maçı sahneleri ön planda görünüyor. Maç için iki takım kurulur, takımların birinin başında Bihaan, diğerinin başında ise Thapki yer alır. Aditi ile Vasu, Thapki'nin takımının yenmesini isterler. Tam maç başlayacakken zengin bir iş adamının bu maça sponsor olduğu açıklanır. Bu iş adamı yarışmanın adını "Thapki'nin aşkının zaferi" olarak değiştirir. Aşk Bir Rüya 138. bölüm tanıtımı içindeki maç esnasında da hileye kalkışanlar olacaktır. Şada, Şankar ve Kabir bazı olur olmaz işlere kalkışırlar. Kabir önce gidip Çutki ve Barki'ye para teklif eder, bu teklifi de hemen kabul edilir.

Maçın başlaması için yazı tura atılır. Thapki'nin takımı maça başlayacaktır. Oyunun hemen başında Thapki'nin takımı sayıları almaya başlar. Şankar'ın yaptığı bir hareket sonrası Bihan'ın attığı top Thapki'nin kafasına gelir. Thapki'nin kafasında kanama olur. Bihan hemen oradakiler tarafından suçlanır. Bihan ise insanlara bilerek zarar vermeyeceğini söyler ve tartışmalara son verir. Oyun esnasında Thapki, Çutki ile Barki'nin para aldığını öğrenince oyuna müdahale etmek zorunda kalır.

Aşk Bir Rüya 7 Temmuz Salı özeti maç içinde Şankar'ın oyunları ve hileleri bitmek bilmez. Şankar topun içine bomba koyar. Bihan yine topu atınca Thapki sopasıyla topa vurmak isteyince top bir anda patlar. Thapki korkudan sopayı elinden bırakınca oyun son bulur ve yenik sayılır.

Thapki, Kabir'i Takip Ediyor

Aşk Bir Rüya 7 Temmuz özeti içinde Thapki Kabir'in ceketine izleme cihazı takarak onu takip etmeyi kafasına koyar. Kabir yine kız kardeşini görmeye gidecektir. Ama bu kez kız kardeşi gizlice KAbir'in anahtarlarını alır ve Kabir'in peşinden Pandey'lerin konağına gelir. Evin içinde bir yerlerde saklanmaya başlar. Acaba Kabir ile ilgili bilinmeyen sırlar hane halkını ne kadar etkileyecek?