YAŞAM
Giriş Tarihi : 06-07-2020 17:30   Güncelleme : 06-07-2020 17:30

7 Temmuz Masum 107. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Kinjal Evden Kovuluyor

Kalan 7 televizyonunda yayınlanan Hint dizisi Masum, 7 Temmuz 107. bölüm özeti ve fragmanı ile sizlerle.

7 Temmuz Masum 107. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Kinjal Evden Kovuluyor

Masum dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Bakalım bu bölüm neler olacak? 7 Temmuz Salı günü yayınlanacak olan Masum dizisinin 107. bölümü özeti ile sizlerleyiz. Bugün yayınlanan bölümde Raşi'nin tüm foyası ortaya çıkmış ve evden kovulmuştu. Urmila ise koskoca konağın kapısında yatma eylemine başlamış ve Raşi konağa tekrar alınana kadar bu eyleme devam edeceğini söylemişti. Kokila pek oralı olmayacaktır, Raşi'nin yaptığı çok büyük bir yanlıştır.

7 Temmuz Masum özeti içeriğine geçmeden önce dizi ile ilgili kısa bir bilgi geçelim. Masum dizisinde Gopi, ailesi öldükten sonra amcası tarafından evlatlık olarak alınan okuma yazma bilmeyen saf, temiz kalpli bir kızdır. Kuzeni ise Gopi ile tamamen zıt karakterdedir. Peki bu ikili anlaşabilecek mi?

7 Temmuz Salı Masum Dizisi 107. Bölüm Özeti

7 Temmuz Masum özeti içerisinde ana başlıklar olarak Urmila'nın Kinjal'i kovması ile Kokila'nın tüm oyunları bozması ön plana çıkıyor. Urmila ve Raşi'nin yaptığı kapıda yatma eylemi sonrasında Modiler bize şiddet uyguladı yalanı ortaya çıkmış ve ikili nihayetinde evlerine dönmüştü. Ancak Urmila, kızının Modi konağına geri dönebilmesi için elinden geleni yapmaya devam edecektir. Urmila bu kez gözüne Kinjal'i kestirir. Kinjal'e evde kötü davranarak onu bıktırmayı amaçlar. Yemeğine biberler katar ve türlü türlü olmaz şeyler. Amacı Modi evine geri dönmesini sağlamak. Urmila'nın bu planına aslında Kinjal çoktan razıdır. Urmila'nın kokuşmuş evinde kalmaktansa Modilerin evine koşa koşa gitmeye razıdır.

Modi konağında Cigar halen daha Rashi'nin yaptığını sindirememiştir. Onunla evlilik resmine bakıp duygusallaşır. Aslında vakti zamanında Raşi'yi çok sevmiştir ancak aklına Raşi'nin yapmaya çalıştığı oyunlar gelince yine sinirlenir ve Raşi'ye ait ne varsa toplayıp bavula koyar. Evdekiler Cigar'ın bu halini gördükçe oldukça üzülürler.

Kinjal Modi Konağına Döner

Masum 7 Temmuz özeti içerisinde Modi konağının kapısı çalar ve kapı açılınca karşılarında Kinjal'i görürler. Evdekiler Kinjal'in gelişine bir hayli şaşırırlar. Kinjal göz yaşları içinde olan biteni anlatmaya başlar. Urmila ile Raşi'nin kendisine kötü davrandığını, artık dayanamayarak evden kaçtığını söyler. Kokila bu duruma çok şaşırır. Ahem ise kardeşine sahip çıkarak onun konakta kalmasını ister. Kinjal'i odasına çıkarır. Urmila ise Raşi'ye Kinjal'in gitmesinin iyi olduğunu söyler. Bugün yarın Modiler gelip seni alırlar, Kinjal'i de geri getirirler der.

urmila işe raşi masum dizisi

Kokila Urmila'nın yanına gider. Urmila ise camdan Kokila'nın geldiğini görünce çok sevinir. Raşi'yi geri götüreceğini düşünür. Kokila, Urmila'nın evine gitmeden önce Daval ile görüşür. Olanları anlatır ve Urmila ile konuşurken kendisini desteklemesini ister. 7 Temmuz Masum 107. bölüm özeti içerisinde Kokila, Urmila'ya Daval ile Kinjal yeni bir ev bulana kadar kendileriyle kalacağını söyler. Daval da Kokila ile gideceğini söyler. Böylece Raşi ile Urmila'nın bu dönüş planı da işe yaramamıştır.

Masum dizisinde olaylar böyle devam ederken Gopi ile ilgili çok büyük bir gelişme olmayacaktır. 7 Temmuz Masum Saathiya dizisinin 107. bölüm özeti ve fragmanı ile sizlerle olduk. Bir sonraki Masum bölümünde görüşmek üzere.