YAŞAM
Giriş Tarihi : 07-07-2020 22:13   Güncelleme : 07-07-2020 22:13

8 Temmuz Aşk Bir Rüya 139. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Neha İle Thapki Karşılaşır

Aşk Bir Rüya 8 Temmuz 139. bölüm özet görüntüleri, tanıtımı ve fragmanı ile karşınızdayız.

8 Temmuz Aşk Bir Rüya 139. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Neha İle Thapki Karşılaşır

Kanal 7 Hint dizileri arasında en beğenilenleri arasında yer alan Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki tüm hızı heyecanıyla devam ediyor. Peki 8 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti içeriğinde neler var, dizinin 139. bölümünde neler olacak? Thapki ile Bihaan'ın takımları arasında oynanan kriket maçı nasıl sonuçlanacak? Kabir'in kız kardeşi evde fark edilecek mi? Tüm bunlar ve daha fazlası Aşk Bir Rüya dizisinin 139. bölümünde cevaplarını bulacak. İşte Aşk Bir Rüya dizisinin özeti.

Aşk Bir Rüya 139. Bölüm 8 Temmuz Özeti

Aşk Bir Rüya dizisinin 139. bölümü de oynanan kriket maçıyla devam ediyor. Sayı atma sırası Bihaan ile takımında. Ama bu takımda herkes kendi başına buyruk hareket ediyor. Şada'nın ise halen daha Aditi ile uğraştığını görüyoruz. Bilerek Aditi'nin karnına atmaya çalıştığı top ve daha birkaç detay. Kriket maçıyla ilgili çok fazla bir detay özet için gerekli değil gibi görünüyor.

Şankar yine rakip takımın üzerine oyunlar oynamaya çalışıyor. Ancak Thapki bu oyunları yemeyecek gibi. Kriket maçının sonucunda Şankar'ın hataları nedeniyle Bihaan'ın takımı yeniliyor. Bihaan eğer oyunu kazansaydı Pandeyler konağında kalmaya devam edeceklerdi. Ancak istediği sonuç çıkmadı.

Maçın oynandığı sırada Kabir'in kardeşi kriket maçının olduğu yere gelerek seyircilerin arasında maçı izler. Thapki ile Neva karşılaşır. Thapki Neva'yı daha önce gördüğü bir resimden tanır. Oysa Kabir resimde olanın kardeşi olduğunu ancak onun öldüğünü söylemişti. Bu arada Neha ise bihaan'ı görünce iyice sinirlenir. Kabir kardeşini alarak odaya çıkarır.

Aşk Bir Rüya dizisinin 139. bölüm özeti ve 8 Temmuz tanıtımı şimdilik bu kadar.