YAŞAM
Giriş Tarihi : 07-07-2020 16:08   Güncelleme : 07-07-2020 16:08

8 Temmuz Masum 108. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Ahem'in Gopi Aşkı

Masum dizisinin 8 Temmuz Çarşamba günü yayınlanacak olan 108. bölüm özeti ve tanıtımı fragmanı.

8 Temmuz Masum 108. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Ahem'in Gopi Aşkı

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum, tüm heyecanıyla devam ediyor. Ahem uzun uzun Gopi'nin resmine bakıyor. Masum dizisinde Urmila ile Raşi'nin planları ellerinde patlamaya devam edecek. Bu ikili Kinjal üzerinden bir plan yapmış ancak başarılı olamamıştı ancak vazgeçmek gibi niyetleri de yoktur. Urmila, Raşi'yi ne yapıp edip o konağa geri döndürecek yolları arayacaktır. Yeni bir plan üzerinde duran Urmila, bu amaçla Nani'yi ziyarete gider. Amaçları Rashi'nin kovulduğunu söyleyip konağa tekrar alınmasını sağlamaktır. Ancak bu iş hiç kolay olmayacaktır. Nani unutkan birisidir ve çoğu anlatılanı hemen duyar duymaz unutuyordur. Raşi'yi sürekli olarak hizmetçisi sanıyordur.

Masum 8 Temmuz 108. Bölüm Özeti Tanıtımı

Urmila ile Raşi, Nani'ye epeyce dil döktükten sonra onu ikna etmeyi başarmışlardır. Nani bu olay için Kokila ile görüşeceğini söyler.

Modi konağında Gopi'nin çok mutlu olacağı bir olay yaşanacaktır. Ahem çalışırken masanın üzerindeki suyu almaya çalışır ancak eli Gopi'nin resmine çarparak resmi devirir. Resmi yerden alır ve Gopi'ye uzun uzadıya bakmaya başlar. Ahem'in resmine bakıp dalıp gittiğini Gopi görür. Gopi için bu anlar oldukça mutluluk vericidir. Sevgisini kazanmak için onca acı çektiği Ahem nihayet onun oluyordur.

Ertesi gün Urmila ile Rashi bavullarını da alarak Nani'nin yanına gelirler. Nani'nin aklı gidip gelse de Urmila onu alıp taksiye bindirerek Modi konağına doğru yola çıkarlar. Modi konağında ise tüm aile kahvaltıya oturmuşlardır. Nani'nin ani sürprizi herkesi şaşırtır. Özellikle Kokila annesinin neden konağa geldiğini anlayamaz ve neden geldiğini sorar. Nani neden geldiğini unutmuştur. Hatta Ahem ile Cigar'ı karıştırır. Urmila ile Rashi ise bahçenin bir köşesinden evde olan biteni izlemeye çalışır. Ancak öyle bir bahçeden evi gözetlemeye çalışırlar ki bahçenin sahibi onları hırsızlıkla suçlayacaktır.

Masum 8 Temmuz özeti içerisinde bugün oldukça heyecanlı olaylara sahne olacaktır. Masum dizisinin 108. bölümünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz.