YAŞAM
Giriş Tarihi : 08-07-2020 22:30   Güncelleme : 08-07-2020 22:32

9 Temmuz Aşk Bir Rüya 140. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki'ye Büyü Yapıldı

Kanal 7 televizyonunun popüler dizisi Aşk Bir Rüya 140. bölüm özeti ve fragmanı. 9 Temmuz Aşk Bir Rüya dizisinin tanıtımı.

9 Temmuz Aşk Bir Rüya 140. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki'ye Büyü Yapıldı

Aşk Bir Rüya dizisi 9 Temmuz özeti ile karşınızdayız. Aşk Bir Rüya dizisinin 140. bölümünde neler olacak? Dizinin yarınki bölümü fragmanı nasıl? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi kısa süre içinde büyük bir beğeni toplayarak htırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Oldukça güzel, sevgi dolu yüreğe sahip genç bir kız olan Thapki, aynı zamanda kekemelik problemi ile uğraşmaktadır. Bu sorunu nedeniyle hayatında oldukça sıkıntılı dönemeçler yaşayan Thapki, düğününde bile kekeme diye terk edilmiştir. Yeni bir işe giren ve yeni aşklara yelken açmayı amaçlayan Thapki, acaba aradığı aşkı bulabilecek mi?

Aşk Bir Rüya 9 Temmuz 140. Bölüm Özeti

Kriket maçını kaybeden Bihaan, Pandeyler konağından atılır. Kabir ise Pandeyler'in karşısına yeni bir teklifle çıkar. Bihan ise başta bu teklifi kabul etmeyecektir. Yeni teklif olan 50 milyon rupi karşılığında konağı satın alma fikrini Thapki'nin dayatmasıyla Bihaan kabul edecektir.

9 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti içerisinde Thapki, Neha ile de ilgilenmektedir. Thapki ile Neha iyi bir arkadaş olmaya başlayacakken Şankar, Neha'ya yalanlar söyleyerek Neha ile Thapki'nin arasını bozar. Dizinin bir sahnesinde Thapki kendisine bir japon balığı satın alır. Neha ile Şankar da bir gece gölden getirdikleri büyülü su ile bu balığın akvaryumunu dolduruyor. Değişik bir sistem uygulamaya çalışırlar.

Bihaan ise 50 milyonu toplayabilmek için çevresindekilerden para toplamaya başlar. Kabir ise Bihan'a herkesten haraç mı topluyorsun diyerek dalga geçer. 

Şankar ise balık akvaryumundaki suyu bir şekilde Thapki'ye içirir. Sonrasında Neha balığa yem vererek Şankar'a Thapki'yi izlemesini söyler. O esnada Thapki'nin gözlerinden kan gelmeye başlar. Vasu hemen doktoru çağırır, büyüden haberi olmayan doktor ise Thapki'nin gözlerinde yara olduğunu söyler.