YAŞAM
Giriş Tarihi : 08-07-2020 15:20   Güncelleme : 08-07-2020 15:20

9 Temmuz Masum 109. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Ahem Gopi İle İlgileniyor

Masum dizisi 109. bölüm 9 Temmuz özeti ve fragmanı görüntüleri. Saathiya dizisinin bölüm tanıtımları.

9 Temmuz Masum 109. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Ahem Gopi İle İlgileniyor

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor. Masum Saathiya dizisi 9 Temmuz 2020 Perşembe özeti ve tanıtım görüntüleri ile karşınızdayız. Masum dizisinin 109. bölümünde neler olacak? Ahem deyim yerindeyse Gopi'nin elini sıcak sudan soğuk suya dokundurtmuyor, bir ilgileniyor pir ilgileniyor. Kinjal'ın iftirası!

Kokila, konakta yaşanan bazı olayların dışarı sızdırılması sonrası evde köstebek aramaya başlar. İlk aklına gelen isim ise Gopi'dir. Gopi'yi yanına çağıran Kokila, ona laf söyletmeden açar ağzını yumar gözünü. Nani'ye her şeyi anlatarak Raşi'nin eve gelmesini sağlamak istedin değil mi diye Gopi'ye yüklenir. Zavallı Gopi'nin ise hiç bir şeyden haberi yoktur. Nani ise Kokila'nın Gopi'yi azarladığını görünce araya girer ve tüm bildiklerini Raşi ile Urmila'dan öğrendiğini söyler.

Masum 109. Bölüm 9 Temmuz Özeti

Gerçeği öğrenen Kokila, Gopi'den özür diler. Nasıl da Raşi ve Urmila'dan şüphelenmedim diyerek dizlerini döver. Kokila tüm olanları Nani'ye anlatır, Nani de Kokila'ya hakverir.

Masum 109. bölüm 9 Temmuz özeti içerisinde konaktan ayrılan Nani'nin arabasının önünü Urmila ile Raşi keser. Nani her şeyi biliyorum deyip Urmila'ya kızarken Kokila da gürültüleri duyarak oraya gelir. Urmila'ya Raşi kesinlikle bir daha bu konağa giremeyecek der. Modi konağında Daval ise Kinjale ev kiralamak için gezdiği evlerin fotoğraflarını gösterir. Ancak Kinjal bu evlerin hiç birisini beğenmez. Öyle ya şu an kaldığı konaktan küçük bir eve dönüş yapmayı istemeyecektir.

Masum 9 Temmuz özeti şimdilik bu kadar. Gopi ile ahem arasındaki yaklaşma da devam ediyor. Video içeriğimizden Masum 109. bölümünün tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.