GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-06-2020 13:15   Güncelleme : 19-06-2020 13:15

Adana'da bir baba oğlunu aramak için girdiği gölde boğularak hayatını kaybetti

Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde oğlunun kaybolduğunu düşünen Yasin Güzelel, oğlunu aramak için girdiği gölette yaşamını yitirdi.

Adana'da bir baba oğlunu aramak için girdiği gölde boğularak hayatını kaybetti

Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde ikamet eden Yasin Güzelel, 5 yaşındaki oğlunun etrafta görülmemesi nedeniyle yaptığı arama çalışmasında, çocuğunun gölete düştüğünü sanarak göle girmesinin ardından boğularak yaşamını yitirdi. Oğlu Abdulkadir ise sonradan park halinde bulunan bir otomobilin içinde oyun oynarken bulundu.

Yaşanan olay dün öğleden sonra Çatalçam mahallesinde meydana geldi. 34 yaşındaki Yasin Güzelel, bahçe suladığı esnada oğlunun etrafından kaybolduğunu farketti. Yakınlarıyla birlikte çevre taraması yapan Yasin, oğlu Abdulkadir'in gölete düşüp boğulduğunu sanarak suya girdi. Bir süre su yüzeyine çıkmayan Yasin Güzelel için yakınları olayı kolluk kuvvetlerine bildirdi. Su altı polisi tarafından gölette Yasin ve oğlu için araştırma başlatıldı. Kısa sürede Yasin Güzelel'in cansız bedenine ulaşan ekipler, acı sonu yakınlarına bildirdi. Yasin Güzelel'in oğlu Abdulkadir ise park halindeki bir otomobilin içinde oyun oynarken bulundu. Abdulkadir'in otomobilin içine oyun oynamak maksadıyla girdiği bildirildi.

Acı olay sonrası 34 yaşındaki Yasin Güzelel'in cesedi, otopsi işlemleri yapılmak üzere Adana Adli tıp Kurumu'na kaldırıldı.