Gündem
Giriş Tarihi : 24-06-2020 21:25   Güncelleme : 24-06-2020 21:38

Alişan Araba İle Takla Attı Eşi ve Çocuğuyla Kazada Ölümden Döndü!

Ünlü şarkıcı Alişan, eşi, çocuğu ve çocuğunun bakıcısı ile seyahat ederken Manisa yakınlarında otobanda kaza yaptı. Çok şükür kazada ciddi yaralanma olmazken Alişanın kullandığı lüks otomobil pert oldu.

Alişan Araba İle Takla Attı Eşi ve Çocuğuyla Kazada Ölümden Döndü!

Ünlü şarkıcı Alişan eşinin ve çocuğunun da içerisinde bulunduğu araç ile kaza yaptı. İstanbul’dan İzmir’e doğru yol aldığı öğrenilen ünlü şarkıcı Alişan’ın kullandığı cip Manisa Çerkezosmaniye Mahallesi yakınlarında iki aksın kırılması sonucu bariyerlere çarparak takla attı.

Alişan'ın yaptığı kaza sonrası ilk görüntüler de basına yansıdı. İşte Alişan'ın kaza sonrası görüntüleri..

Kazadan Ucuz Kurtuldular

Bariyerlere çarptıktan sonra 30 metre kadar sürüklenen aracın içerisinde şarkıcının eşi Buse Varol, oğulları Burak ve bakıcı da vardı. Meydana gelen korkunç kazadan ufak sıyrıklar ile kurtulan alişan’ın eşi Buse Varol ve Oğluna hiçbir zarar gelmez iken oğullarının bakıcıları olay yerine gelen ambulans ile Akhisar’da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı.

Alişan gazetecilere açıklama yaparken seyir halindeki araçta ne olduğunu anlayamadan bariyerlere çarptıklarını ve bu çarpmanın etkisi ile devrildiklerini belirtti. “ Büyük Şok yaşadık, ölümden döndük. Hayatımda ilk kez kaza yapıyorum, verilmiş sadakamız varmış. Sonra gördük ki aracın aksı kopmuş Böyle bir aracın aksı nasıl kopabilir hayret ediyorum. Büyük şok yaşadık." diye konuştu.

Jandarma ve Sağlık Ekipleri Olay Yerine Ulaştı

Yoldan geçen diğer araç sürücülerinin ihbar etmeleri üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Çocuk bakıcısının ambulans ile hastaneye kaldırıldığı, durumunun iyi olduğu ve hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi. Eşi ve oğlu ile Alişan da tedbir amaçlı sağlık kontrolünden geçtiklerini belirten sanatçı için Jandarma kaza ile alakalı soruşturma başlattı.