YAŞAM
Giriş Tarihi : 21-07-2020 22:14   Güncelleme : 21-07-2020 22:14

Aşk Bir Rüya 22 Temmuz 152. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Şankar Düdüğü Yuttu

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin 22 Temmuz 122. bölüm özeti, tanıtımı ve fragman görüntüleri.

Aşk Bir Rüya 22 Temmuz 152. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Şankar Düdüğü Yuttu

Aşk Bir Rüya dizisi Kanal 7 ekranlarında fırtınalar estirmeye devam ediyor. Türkiye'nin en çok izlenen Hint dizisi olma özelliğini eline geçiren Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin 22 Temmuz Çarşamba günü yayınlanacak olan 152. bölüm özeti ile sizlerleyiz.

22 Temmuz Aşk Bir Rüya dizisinde Thapki, Bihan'ın hafızasını yerine getirmek için uğraşmaya devam ediyor. Bunun için evin içinde bazı gösteriler ayarlar. Kızları Tina ile Bani'nin kendilerine benzeyecek hareketler yapmalarını ister. Özellikle Thapki'nin Bihan için aşkını itiraf oyun sahnesi Bihan'da bazı şimşekleri çaktırsa da Şada ve Şankar'ın bu oyunları görmesi işleri karıştıracaktır. Şada ile Şankar, bir oyun oynayarak Tina'nın elektriğe kapılmasına neden olmayı düşünürler. Tina yaklaştığında Şankar düdüğe üfleyecek, Şada da elektrik düğmesini açacaktır. Sonunda düğmeye basılır ancak Tina'yı elektrik çarpmaz, Şankar da acaba neden birşey olmadı diye kontrol ederken kendisi elektrik akımına kapılır, elektrik çarptığında ağzındaki düdüğü de birlikte yutar.

Aşk Bir Rüya 22 Temmuz Çarşamba 152. Bölüm Özeti

Bihan ise bu esnada kendisini bahçeye atmış ve bir tabloya resim çizmektedir. Aklı nerededir bilinmez ancak tabloya Thapki ile kendisini resmeder.

Şada da evde Thapki'yi rahatsız etmeye devam edecektir. Tam Thapki'nin kolunu tutacağı sırada Thapki bir hamle ile Şada'nın kolunu tuttuğu gibi çevirir. Bu sırada Şankar gelir ve Thapki'yi azarlayacakken yuttuğu düdükten sesler gelmeye başlar. Düdük sesi çıkan Şankar'a evde herkes gülmeye başlar. Vasu da düdüğü çıkarma bahanesine Şankar'ın sırtına vurdukça vurur.

Aşk Bir Rüya 22 Temmuz özeti içeriğinde Thapki bir adama para vererek Bihan ile birlikte olduğunda kendilerine saldırmasını ister. Bihan'ın hafızasını yerine getirmek için düzenlenen bu oyun acaba tutacak mı?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Aşk Bir Rüya dizisinin 152. bölüm özeti ve fragmanı şimdilik bu kadarla sınırlı. Yarın aynı saatlerde yeniden sizlerle birlikte olmak üzere. TeknoGaste ile kalın.