Gündem
Giriş Tarihi : 26-06-2020 23:34   Güncelleme : 27-06-2020 00:38

Bay Yanlış Deniz Koparan Kimdir? Deniz'in Gerçek İsmi Nedir?

Bay Yanlış dizisinin başrol oyuncularından Deniz Koparan kimdir? Deniz karakterinin gerçek adı nedir?

Bay Yanlış Deniz Koparan Kimdir? Deniz'in Gerçek İsmi Nedir?

Fox TV ekranlarında bu ay sonunda yepyeni bir dizi izleyicilerin karşısına çıkacak. Oyuncu kadrosu ele alındığında birçok tanıdık simayı bir arada görebileceğimiz dizide başrolleri Özge Gürel ile Can Yaman paylaşacak. Her Cuma günü akşam kuşağında yayınlanacak olan dizi, ilk görüntüleriyle şimdilik geçer not almayı başardı.

Bay Yanlış dizisinin Deniz karakteri de oldukça fazla dikkat çekmekte. Ekranlarda alışık olmadığımız güzel simasıyla dikkatleri üzerine çeken dizi karakteri Deniz Koparan ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaşmak istedik.

Bay Yanlış Deniz Koparan Kimdir?

Bay Yanlış dizisindeki Deniz kimdir? Deniz'in gerçek adı ne? Bay Yanlış dizisiyle ilk kez gördüğümüz Deniz'in gerçek ismi Cemre Gümeli'dir. Dizide bir avukat rolünü oynayan denizin Ezgi ile aralarındaki arkadaşlık geçmişe kadar dayanmaktadır. Deniz Koparan'ın hayattaki en büyük hedeflerinden birisi kendisine ait bir avukatlık bürosu açmaktır. 30'lı yaşlarda olan Deniz, daha önce bir evlilik yapmış ve bu evlilikte aldatılmıştır. Bu nedenle erkeklere karşı büyük bir güven eksikliği vardır. Deniz'in erkeklere karşı olan mesafeli tutumuna rağmen olağanüstü güzelliği, çevresindeki birçok erkeğin dikkatini çekmektedir. Acaba Bay Yanlış dizisinde Deniz, gerçek aşkı dizinin ilerleyen bölümlerinde bulabilecek midir?

bay yanlış deniz koparan kimdir

Bay Yanlış dizisinin Deniz karakteri Cemre Gümeli 1993 yılında doğmuştur. Cemre Gümeli'nin yaşı kaçtır sorusunun cevabı 27'dir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünden mezun olan Cemre Gümeli, küçük yaşlarda tiyatroya merakı nedeniyle birçok sahnede rol almıştır. Oyunculuk eğitimini NewYork'ta alan Cemre, pek dikkat çekmese de 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Tatlı İntikam rolünde de görev almıştır.

Cemre Gümeli'nin boyu 1.72 metredir. 27 yaşındaki güzel oyuncu 54kg ağırlığındadır. Cemre Gümeli'nin burcu İkizler'dir. Daha önce Elimi Bırakma, Servet, Tatlı İntikam gibi yapımlarda rol almıştır.

Bay Yanlış Dizisinin 1. Fragmanı ve Özeti

Fox TV ekranlarında başlayacak olan Bay Yanlış dizisinin 1. bölümünün 1. fragmanı da yayınlandı. Dizinin oldukça eğlenceli ve bir o kadarda izleyicisini bağımlı hale getirebilecek bir yapısı, fragmanlardan da anlaşılıyor. TeknoGaste ekibi olarak merakla bekliyoruz.