YAŞAM
Giriş Tarihi : 23-06-2020 20:40   Güncelleme : 23-06-2020 20:40

Bay Yanlış dizisinin kamera arkası görüntülerinde oldukça sıcak sahneler yer aldı

26 Haziran Cuma günü FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Bay Yanlış dizisinin yeni kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

Bay Yanlış dizisinin kamera arkası görüntülerinde oldukça sıcak sahneler yer aldı

Bay Yanlış dizisi çok kısa bir süre sonra ekranlardaki yerini alacak. Oldukça sükse yapan bir tanıtımla adı duyurulan diziden yeni kamera arkası görüntüler de ardı ardına gelmeye başladı.

Dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer, senaristliğini ise Aslı Zengin ve Banu Zengin yaptı. Bay Yanlış'ın başrollerinde yer alan Can Yaman ile Özge Gürel, ilk bakışta oldukça iyi bir ikili olmuş gibi görünüyorlar. Bay Yanlış kamera arkası görüntülerde Can Yaman ile Özge Gürel, oldukça sıcak, uyumlu bir görüntü içerisinde görünüyor. Bu durum elbette dizinin başarısını da olumlu yönde etkileyecektir.

Bay Yanlış Dizisinin Konusu Nedir?

26 Haziran Cuma akşamı FOX TV ekranlarında ilk bölümüyle karşımıza çıkacak olan Bay Yanlış dizisinde zengin ancak uçarı bir hayat yaşayan, aşka kesinlikle inanmayan restoran ve bar zincirinin sahibi Özgür (Can Yaman) ile hayatı boyunca yanlış ilişkileriyle yorulmuş, artık iyi bir ilişki yaşayarak evlenmeyi kafasına koymuş Ezgi (Özge Gürel) arasında yaşanacak olan hikaye anlatılacak.

Ezgi ile tanıştıktan sonra erkek arkadaşları konusunda başarılı bir görünümü olmadığını farkeden Özgür, ilişkiler için Ezgi'ye bir erkeği elde edebilmesi adına bazı taktikler vermeye başlar. Ancak acaba bu taktikler Ezgi tarafından kimin üzerinde denenecek?