Mobil
Giriş Tarihi : 11-09-2019 11:23   Güncelleme : 18-06-2020 23:37

BeamNG Drive Sistem Gereksinimleri

BeamNG tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen oyunlardan birisi olan BeamNG Drive minimum ve önerilen sistem gereksinimleri.

BeamNG Drive Sistem Gereksinimleri

İngiltere merkezli dünyaca ünlü oyun geliştiricileri arasında bulunan BeamNG tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen oyunlardan birisi olan BeamNG Drive sistem gereksinimleri, yakın zaman önce açıklandı. Oldukça kaliteli bir araç simülasyon oyunu olan BeamNG Drive için ihtiyaç duyacağınız sistem gereksinimleri ve oyun hakkındaki detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Oyun her ne kadar yeni bir yapım olmasa da, yayınlandığı günden bugüne kadar aldığı birçok güncelleme neticesinde normal sistem gereksinimlerine ilave edilebilecek tavsiye edilen farklı gereksinimleri de ortaya çıkardı.

6 moda sahip olan BeamNG Drive, zorluk, karmaşıklık ve oyunun ilerleyişine göre değişen farklı görevleri oyunculara sunmaktadır. Farklı birkaç aracın kullanımına izin verilen farklı modlar da, oyun içerisinde yer almaktadır. 6 moddan kendinize uygun olanı seçip rahatlıkla ilerleyebileceğiniz oyun, sıkıldığınızda bir diğer moda geçerek oyuna devam etmenizi sağlamaktadır.

Soft-body fiziği ile oyun içerisinde diğer nesneler ile araçların çarpışmalarını kontrol edebilirken, araç dinamiklerini de kontrol etmeniz gerekmektedir. Oyunda 13 Temmuz 2018’de bir güncelleme yayınlanarak, bu tarihten itibaren Automation arabaların oyuna katılmasına imkân verilmiştir.

BeamNG Drive Sistem Gereksinimleri Oyun için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri Desktop Intel i3 işlemci4 GB RAM bellek5 GB kullanılabilir depolama alanıDirectX sürüm 11GTX 550 Ekran kartıWindows 7 Service Pack 1 işletim sistemi Tavsiye edilen sistem gereksinimleri 8 GB RAM bellekGTX 780 ekran kartıDirectX sürüm 11High-end AMD 6 Core veya High-end Intel i5/i7 işlemci ya da daha üst versiyonları64 bit Windows 10 işletim sistemi5 GB boş depolama alanı

Gibi gereksinimler, minimum ve tavsiye edilen BeamNG Drive Sistem Gereksinimleri arasında yer almaktadır.

En güncel oyun haberleri, Kozmik Oyun okuyucuları için yayınlanmaktadır. Oyun dünyasında olup bitenden haberdar kalmak için, bizi takip etmeye devam edin.