GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-07-2020 00:49   Güncelleme : 12-07-2020 00:49

Çatı Katı Aşk Dizisindeki Efsun Kimdir? Efsun'un Gerçek İsmi Ne?

Çatı Katı Aşk dizisindeki ana karakterlerden Efsun kimdir? Efsun adlı oyuncunun gerçek adı nedir?

Çatı Katı Aşk Dizisindeki Efsun Kimdir? Efsun'un Gerçek İsmi Ne?

Kanal D ekranlarında ilk bölümü yayınlanan ve ilk izlenim olarak iyi bir düşünce bırakan Çatı Katı Aşk dizisinde bir çok tanıdık isim rol alıyor. Dizideki Efsun karakteri aslında bize çok uzak bir isim değil. Çatı Katı Aşk dizisi ile yeniden ekranlarda boy göstermeye başlayan oyuncu ile ilgili tüm bilinmeyenleri masaya yatırdık. İşte Efsun karakteri ile ilgili tüm detaylar..

Çatı Katı Aşk dizisindeki Efsun kimdir? Efsun'un gerçek ismi ne? Çatı Katı Aşk dizisindeki Efsun karakterinin gerçek ismi Sinem Temiz'dir. Dizideki Efsun diye bilinen güzel oyuncu daha önce Payitaht Abdülhamid dizisinde de rol almıştı. Sinem Temiz daha önce oynadığı dizilerden Afilli Aşk ile Payitaht Abdülhamid dizilerinde konuk oyuncu olarak rol almıştır.

Sinem Temiz Çatı Katı Aşk dizisiyle birlikte bugüne kadar toplamda üç farklı yapımda rol almıştır. Bunlar;

  • Çatı Katı Aşk
  • Afilli Aşk
  • Payitaht Abdülhamid

Çatı Katı Aşk Efsun - Sinem Temiz Kimdir?

çatı katı aşk efsun kimdir

Sinem Temiz 22 yaşındadır. Daha önce farklı yapımlarda da rol alan güzel oyuncu Çatı Katı Aşk dizisinde Ateş'in eski sevgilisi rolünü oynayacaktır. Sinem Temiz'in cast ajansı Oxo Menajerlik'tir. Hayvanlardan en çok atları sevdiği bilinen Sinem Temiz, Çatı Katı Aşk dizisinde konuk oyuncu olarak rol almaktadır.

Çatı Katı Aşk dizisinde de konuk oyuncu olarak rol alan Efsun yani gerçek ismiyle Sinem Temiz, bakalım ilerleyen bölümlerde ana karakterlerden birisi olmayı başarabilecek mi?