BLOG
Giriş Tarihi : 13-10-2019 13:36   Güncelleme : 11-07-2020 22:00

En İyi Türk Teknoloji Siteleri

Türkiye'nin en iyi teknoloji sitelerini sizler için derledik.

En İyi Türk Teknoloji Siteleri

Türkiye'de yayın hayatını sürdüren en iyi teknoloji siteleri ile ilgili geniş tabanlı bir çalışma başlattık. Teknoloji siteleri, sürekli gelişen ve hergün yeni haberleri takip etmek zorunda kalan zorlu ve meşakkatli sitelerdir. Takip edilmeye değer ve size katacağı şeyleri olan, daha doğrusu “Ben zamanımı buna mı ayırdım” diye hayıflanmayacağınız siteler olması çok önemlidir. Bunun için biz de size bunu düşündürtmeyecek ve kaliteli bilgi akışına sahip Türk teknoloji sitelerini tanıtmak istedik.

En İyi Teknoloji Siteleri

8- Teknoseyir.com

Kaliteli haber yayın ilkesini amaç edinmiş eşine ender rastlanan teknoloji sitelerinden biridir. Özellikle video yayınlarındaki sıcak kanlılık ve samimiyet Teknoseyir.com sitesinin bu listede olmasını sağladı. Az ama kaliteli bir kitleye hitap ederek gerçek kalite kimliğini ortaya koymuştur.

7- Yorumla.Net

Dijital medya ve teknoloji magazin haberleri gibi alanlara son zamanlarda daha fazla eğilim gösterse de, teknolojik gelişmelere de değinen editöryel yönünden dolayı, listemizde olmayı hak eden bir web site Yorumla.Net. Teknolojinin son trendlerini ve teknolojik gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

6- Bozuktus.com

Bozuktus.com, son zamanların en popüler teknoloji ve oyun sitelerinden biri olmaya başladı. Elbette blog kısmından hayatın her yönünü ilgilendiren başlıkları da bulabilirsiniz ama oyun ve teknoloji kategorilerinde de sürekli yenilenen başlıkları takip ederek bu alandaki boşluğu kapatabilirsiniz.

5- ShiftDelete.net

Türkiye’de teknoloji siteleri diye sorulduğunda akla gelen birkaç önemli teknoloji sitesinden biri de muhakkak Shiftdelete.net olur. Kaliteli ve güvenilir yayıncılık politikası sayesinde, en güncel teknoloji haberlerini en hızlı bir şekilde servis eder.

4- Webrazzi.com

Teknolojiye biraz da magazinsel yaklaşan ve bunu bir yönü ile mükemmel bir şekilde sentezleyen Webrazzi.com, bu alanda olmayı ve bu listede gösterilmeyi hak ediyor. Son derece temel ilkelere sadık bir web site olan Webrazzi.com ile siz de daha mükemmel zaman geçirebilirsiniz.

3- chip.com.tr

Daha çok bilgisayar mühendisleri, bilişim uzmanları, yazılımcı ve diğer üst düzey teknoloji takipçilerinin takip ettiği chip.com.tr, güncel ve daha önce işlenmemiş konuları tüm berraklığı ile sunuyor.

2- webtekno.com

Teknoloji ve web dünyasını yakından takip etmek isteyenlere, hem teknoloji hem de diğer bilişim alanlarında webtekno.com önemli kazanımlar sağlıyor. Bu mükemmel hizmetinin yanı sıra son derece kullanışlı teması ile de kullanıcılarını cezbediyor.

1- Teknogaste.com

Teknoloji Dünya’sının nabzını tutan ve ziyaretçilerine en doğru, en güncel haberleri servis eden teknogaste.com, ilkeli yayın politikası ve güçlü editöryel kadrosu ile çok kısa zamanda, teknoloji, bilişim, bilim ve mobil gibi kategorilerde, en fazla takip edilen sitelerden biri olmuştur. Mükemmel arayüzü ve kullanıcı dostu teması ile gözü yormayan bu mükemmel web sitede, teknolojiye dair tüm ayrıntılara anında ve en doğru şekilde ulaşabilirsiniz. Parlayan Yıldız teknogaste.com size en iyisini sunmaya her zaman dikkat ediyor.