OYUN
Giriş Tarihi : 24-07-2020 17:21   Güncelleme : 24-07-2020 17:21

Epic Games Yaz İndirimleri ile Alınabilecek En İyi Oyunlar

Epic Games Yaz İndirimleri başladı. İndirimler gözde oyunlarda. Epic Games Yaz İndirimleri ne kadar süre için geçerli?

Epic Games Yaz İndirimleri ile Alınabilecek En İyi Oyunlar

Epic Games Yaz İndirimleri ile oyun devi Steam platformuna özendi. İki firma arasındaki yarış resmen savaşa döndü. Steam yaz indirimleri yapıyor ve oyun kampanyaları sunuyor ama Epic Games daha fazla atak yapıyor. 

Steam üzerinden yayınlanan oyunları kendi platformuna alıp ücretsiz hale bile getiren Epic Games, şimdi de yaz indirimleri ile vuracak. 

Epic Games Yaz İndirimleri Ne Kadar Sürecek?

Epic Games'in yeni yaz  indirimleri çok uzun süre devam etmeyecek. Öyle aylarca sürmeyecek. İndirimler çok ciddi seviyede ama süre pek memnun etmeyebilir. Yaz indirimleri için açıklanan tarih 23 Temmuz ile 6 Ağustos arası. Dün başlayan indirimler, Ağustos ayının ilk haftası son bulmuş olacak. 

Oyun fiyatlarında zaten bir düşüş olacak ama bununla da sınırlı değil. Mount Blade oyunundan ve benzeri oyun kampanyalarından kazanılan 60 TL indirim çekini de yeni oyun alımlarında kullanabileceksiniz. Yaz indirimleri bunun için uygun görüldü. Sadece kodu kullanacağınız oyunun fiyatının minimum 80 TL olması lazım. Bir 20 lirada siz verin. :)

Peki, oyun önerilerimiz yok mu? Tabii ki var. Epic Games Yaz İndirimleri ile alınabilecek en iyi oyunları ve fiyatlarını ekliyoruz. 

Civilization VI: Platinum Edition Upgrade – 145 TL - %50 indirim 
SnowRunner – 128 TL - %20 indirim 
Red Dead Redemption 2 – 239 TL - %20 indirim 
Borderlands 3 – 154 TL - %50 indirim 
Assassins Creed Odyssey – 88 TL - %67 indirim 
Watch Dogs 2 – 53 TL - %80 indirim 

Tüm indirimleri görebileceğiniz sayfayı da buraya bırakalım. Oyunlara siz de bakın.