HABERLER
Giriş Tarihi : 24-07-2020 01:25   Güncelleme : 24-07-2020 01:25

Eski Futbolcu Anelka'nın Belgeselinin Fragmanı Yayınlandı

Anelka Misunderstood belgeselinden ilk fragman yayınlandı. Netflix yapımı yeni belgesel ne zaman yayınlanacak?

Eski Futbolcu Anelka'nın Belgeselinin Fragmanı Yayınlandı

Netflix çok farklı çalışmalara imza atabiliyor. Sadece popülarite üzerine oynayan diziler ya da filmler görmüyoruz. Özel yapımlar ve niş alanlara hitap eden yapımlar da görmekteyiz. Bunlardan birisi de eski futbolculardan biri olan Anelka için hazırlanan belgesel olacak. 

Nicolas Anelka'nın hayat hikayesini ve futbol dünyasında neler yaşadığını anlatacak olan belgesel, yıldız futbolcunun daha çok kariyerine odaklanacak. 

Anelka Misunderstood Filminden İlk Fragman 

Arsenal, Real Madrid, Fenerbahçe, Chelsea, Juventus, Liverpool gibi birçok dev takımda oynamış olan yıldız futbolcunun bu süreçte yaşadıklarını anlatacak belgesel için ilk fragman da yayınlanmış durumda. 

1.41 saniyelik fragman gösteriyor ki yıldız futbolcunun hayatını kendi ağzından dinleyebileceğiz. Tüm kariyerini hayranlarıyla paylaştığı belgeselde doğrudan yer alan ünlü ismin bu belgeseli ise Ağustos ayında yayınlanacak. 

Tam tarih vermek gerekirse Netflix açıklamasına göre Anelka Misunderstood isimli yapım 5 Ağustos 2020 tarihinde yayında olacak. Kariyerini noktalayan ve herkes tarafından dikkat çeken bir futbol hayatını geride bırakan ünlü ismin belgeselinin ne kadar izleneceği ve ne kadar ilgi göreceği merak ediliyor. Netflix genelde bu tür yapımlarda istediği izlenme sayılarına ulaşıyor.