OYUN
Giriş Tarihi : 24-07-2020 03:32   Güncelleme : 24-07-2020 03:32

FIFA 21 Tanıtımı Videosu Yayına Açıldı

FIFA 21'e yakından bakacağınız tanıtım videosu yayında. FIFA 21 tanıtım videosunda oyun hakkında nasıl detaylar var?

FIFA 21 Tanıtımı Videosu Yayına Açıldı

Çıkış tarihinden daha çok beklenen FIFA 21 tanıtım videosu tarihi geldi. EA Games'in dün yayına açtığı video, oyunu tanıtmış oldu ve ilk akış gözükmüş oldu. Bir fragman yayınlandı ama sandığınız  gibi öyle kısacık bir fragman yayınlanmadı. 

3 dakikaya yakın olan video ile yeni FIFA oyununun ilk sırlarını keşfettik. Güzel yenilikleri işaret eden videoda sadece oyundan görüntüler de yok. Özel olarak hazırlanmış olan ve ünlü futbolcuların bulunduğu görüntüler de var. 

FIFA 21 ile Co-Op Modlarına Yönelme Olacak 

Fragmanın gösterdiği tüm özellikler içerisinde ve oyun hakkındaki ipuçları içerisinde en göze batan ise geliştirilmiş co-op modları gibi duruyor. Kullanıcıların arkadaşlarıyla daha fazla etkileşimde kalmasını sağlayacak olan yeni modlar FUT üzerinde de etkili olacak. 

FUT co-op modu ile arkadaşlarınızla beraber takımınızı geliştirebileceksiniz. Aynı şey kariyer modu için de geçerli olacak ve Co-Op modu için hedefler belirleme, bu hedefleri arkadaşlarınızla beraber yerine getirme gibi ayrıcalıklarınız olacak. 

Daha çok odaklanılmış sokak futbolu modu, yeni kariyer modu, yeni FUT modlarıyla beraber oyun 9 Ekim'de tüm platformlarda. Arkaya atmadan şunu da belirtelim kapak yıldızı PSG'den Kylian Mbappe olacak.