MOBİL
Giriş Tarihi : 24-07-2020 04:45   Güncelleme : 24-07-2020 18:23

Galaxy Note 20 Serisi Fiyatları Ortaya Çıktı

Galaxy Note 20 fiyatı konusunda sızıntı geldi. Galaxy Note 20 ve Ultra fiyatı nasıl olacak? Telefon çok mu pahalı?

Galaxy Note 20 Serisi Fiyatları Ortaya Çıktı

Telefonlar sınıf sınıf. Giriş seviye, orta seviye ve üst seviye. Fakat günümüzde bu seviyelerin üzerinde telefonlar da görmeye başladık. Üst segment akıllı telefon modellerinin bile tam olarak karşılayamadığı bu akıllı telefonlara süper modeller diyebiliriz. İşte üst segmenti bile aşan bu telefonlara eklenecek yeni modeller arasında Galaxy Note 20 serisi de olacak. 

iPhone rakibi, Huawei düşmanı yeni akıllı telefon serisi Ağustos'un başında gelecek. Telefonlara bir adım kadar yakındayız. Telefonun piyasada boy göstermesine bu kadar az kalınca, detaylı bilgiler de gelmeye başladı. Özellikler ve tasarımı daha önce gördük ama bu sefer Galaxy Note 20 fiyatı sızdı. 

Galaxy Note 20 Fiyatı Nasıl? 

Yeni akıllı telefonların sızan fiyatlarına göre ana telefonda 998 dolar satış rakamı olacak. 998 dolar satış rakamı yüksek ama asıl yüksek olacak olan Ultra telefonunun fiyatı. 998 dolar ana model fiyatının yanında Note 20 Ultra fiyatı 1.209 dolar olacak. 

Ana modelde de fiyat yüksek, Ultra modelde de fiyat yüksek. iPhone ve Huawei amiral gemisi modellerini bile geride bırakan fiyatlarla çıkması, Note serisi için üzücü. Bu rakamlara kur farkı, kur farkının yanında vergi eklendiği zaman, ülkemizde Note 20 almak hayalleri süsleyecek gibi.