TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 24-07-2020 01:10   Güncelleme : 24-07-2020 01:10

Galaxy Watch 3 Samsung'un Sitesinde Yayınlandı

Galaxy Watch 3 için Samsung destek sayfası oluşturdu. Yeni akıllı saatler şimdiden hazır.

Galaxy Watch 3 Samsung'un Sitesinde Yayınlandı

Akıllı saat dünyasında en güçlü modellerden biri olan Samsung'un akıllı saati Galaxy Watch serisi yenilenecek. Galaxy Watch başarılı oldu ve isim değişikliği de bu akıllı saatlere yaradı ama asıl değişim Galaxy Watch 3 ile yapılacak. 

Samsung'un 5 Ağustos lansmanında yan ürün olarak tanıtılacak olan akıllı saat hakkında bilgileri almamızı sağlayan yeni bir gelişme de yaşandı. Son sızıntı ile Samsung'un akıllı saati resmi sitesinde yayınlanmış oldu ve artık böyle bir akıllı saat geleceği kesin. 

Galaxy Watch 3 Destek Sayfaları Oluşturuldu 

Yeni saat için Samsung'un resmi ürün sayfalarında bir destek bölümü oluşturuldu. Bundan önceki ürünler ve hatta akıllı saatler için de benzeri sayfalar oluşturan Samsung, ürünlerin tanıtımına yakın bunu yapıyor. 

Oluşturulan destek sayfası bize bu isimde akıllı saatlerin geleceğini kanıtlıyor ama sadece bu değil. Bunun dışında akıllı saatler kasa boyutları için de bilgi almamız sağlanıyor. 

Sitede de gözüktüğü üzere 45 mm kasa ve 41 mm kasa olmaz üzere kasa olarak 2 boyut olacak. Ayrıca bazı Galaxy Watch 3 modellerinde LTE desteği bulunacak. LTE destekli olanların model numarasının da değiştiği anlaşılıyor. 

Samsung'un destek sayfalarıyla resmiyet kazanan yeni akıllı saatler için sadece biraz daha bekleyin.  2 hafta sonrasında 5 Ağustos tanıtımında saati inceleyeceğiz.