Gündem
Giriş Tarihi : 27-06-2020 00:49   Güncelleme : 27-06-2020 01:18

Gençliğim Eyvah Dizisindeki Çavi Kimdir? Çavi'nin Gerçek İsmi Nedir?

Gençliğim Eyvah dizisinin ana karakterlerinden Çavi kimdir? Çavi adlı oyuncunun gerçek adı ne?

Gençliğim Eyvah Dizisindeki Çavi Kimdir? Çavi'nin Gerçek İsmi Nedir?

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve ilk izlenim olarak oldukça beğeni toplayan Gençliğim Eyvah dizisinde birçok tanıdık sima rol alıyor. Dizinin Çavi karakterini de daha önce birçok yapımda izlemiştik. Gençliğim Eyvah dizisi ile yeniden ekranlara dönüş yapan oyuncu ile ilgili bilinmeyenleri çıkardık. İşte detaylar..

Gençliğim Eyvah dizisindeki Çavi kimdir? Çavi'nin gerçek ismi ne? Gençliğim Eyvah dizisindeki Çavi karakterinin gerçek ismi Erdem Kaynarca'dır. Dizideki Çavi ile Leyla aşkıyla izleyicilerin en çok merak ettiği oyuncular arasında yer alıyor. Mahalle kebapçısı olarak bilinen Zekeriya'nın oğlu olan Çavi, uzun yıllar ardından babasını bulacaktır. Daha önce İtalya'da yaşayan Çavi'nin ülkeye dönmesi bazı karışıklıklara da yol açacaktır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Çavi ile Leyla aşkı kendini iyiden iyiye hissettirecektir.

Gençliğim Eyvah dizisindeki Çavi, dizide babasının en büyük düşmanı olan kebapçı Arif'in dükkanında çalışmaktadır. Bu durum Çavi'nin babası kebapçı Zekeriya'yı oldukça kızdırmaktadır.

gençliğim eyvah mavi erdem kaynarca kimdir

Gençliğim Eyvah Çavi - Erdem Kaynarca Kimdir?

Erdem Kaynarca 1992 yılında İstanbul'da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Erdem, eğitim hayatının ardından kamera karşısına çok çabuk geçmiştir. İlk döneminde birçok reklam filiminde de boy gösteren Erdem Kaynarca'nın ilk rol aldığı film "Emanet" olmuştur. Yaklaşık üç yıl önce yayınlanan Kalp Atışı adlı dizisindeki Mehmet karakteriyle dizi tutkunlarının anımsadığı Erdem Kaynarca; 1.82 boyunda ve 76 kg ağırlığındadır. Erdem Kaynarca'nın burcu Oğlak'tır.

Erdem Kaynarca bugüne kadar Sadri Alışık Tiyatro Ödülleri ve Genç Oyuncu Ödülü olmak üzere alanında iki ödüle layık görülmüştür. Emanet, Kalp Atışı, Bir Deli Rüzgar, Yasak Elma, Alef gibi yapımlarda oynayan Erdem Kaynarca, Gençliğim Eyvah dizisinin de ana karakterlerinden birisi olarak ATV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.