Gündem
Giriş Tarihi : 27-06-2020 01:23   Güncelleme : 27-06-2020 01:23

Gençliğim Eyvah Dizisindeki Leyla Kimdir? Leyla'nın Gerçek Adı Nedir?

Gençliğim Eyvah dizisinin ana karakterlerinden olan Leyla kimdir?

Gençliğim Eyvah Dizisindeki Leyla Kimdir? Leyla'nın Gerçek Adı Nedir?

Haziran 2020 itibariyle yayınlanmaya başlayan Gençliğim Eyvah dizisi ilk bölümleriyle oldukça beğeni topladı. Oyuncu grubu ele alındığında Gençliğim Eyvah dizisinin başarı beklentisini de anlayabiliyoruz. Birçok ünlü ve tanıdık ismin oynayacağı dizide televizyon ekranlarında ilk kez gördüğümüz ancak güzelliğiyle son kez görmeyeceğimize emin olduğumuz Leyla karakteri de daha ilk bölümden dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Peki Leyla karakteriyle ilgili detaylar nedir? Kimdir bu Leyla?

Gençliğim Eyvah dizisindeki Leyla kimdir? Leyla'nın gerçek ismi ne? Gençliğim Eyvah dizisindeki Leyla karakterinin gerçek ismi Ecem Atalay'dır. Güzelliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan Leyla, zengin bir ailenin kızı rolünü oynamaktadır. Gençliğim Eyvah dizisinin Leyla'sı Ecem Atalay, zamanla Çavi'ye gönlünü kaptıracaktır. Ancak Leyla'nın babası kızını zengin bir ailenin oğlu ile evlendirmek istemektedir.

Babasının Leyla'yı zengin aile çocuğuyla evlendirme isteği Leyla tarafından olumlu karşılanmaz. Gerçek aşkı arayan Leyla, zaman zaman itici davranışları Çavi'yi kendisinden uzaklaştırsa da zamanla büyük bir aşk başlayacak gibi görünüyor.

gençliğim eyvah Ecem Atalay leyla kimdir

Gençliğim Eyvah Leyla - Ecem Atalay Kimdir?

Ecem Atalay 1999 yılında İstanbul'da doğmuştur. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya İletişim bölümünden mezun olduktan sonra Dijital Esaret filmiyle ilk kez kameralar karşısına çıkmıştır. 4N1K adlı yapımla da dizi atmosferine ilk adımını atmıştır.

Ecem Atalay'ın boyu 1.65 dir. 20 yaşında olan güzel oyuncu 54 kg ağırlığındadır. Oyunculuk geçmişi kısıtlı olan Ecem Atalay, bugüne kadar sadece Dijital Esaret ve 4N1K adlı yapımlarda rol almıştır.