Gündem
Giriş Tarihi : 27-06-2020 01:46   Güncelleme : 27-06-2020 01:46

Gençliğim Eyvah Dizisindeki Suzan Kimdir? Suzan'ın Gerçek Adı Nedir?

Gençliğim Eyvah dizisinin güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncularından Suzan kimdir?

Gençliğim Eyvah Dizisindeki Suzan Kimdir? Suzan'ın Gerçek Adı Nedir?

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gençliğim Eyvah dizisi ilk bölümünden itibaren izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş görünüyor. Özellikle dizide yer alan ana oyuncuların sempatik görünüşleri ve sıcak duruşlarının yanında özellikle bayan oyuncuların güzelliği dikkatlerden kaçmıyor. Gençliğim Eyvah dizisindeki Suzan karakteri ile ilgili bazı detaylı bilgilere geçelim.

Gençliğim Eyvah dizisindeki Suzan kimdir? Suzan'ın gerçek adı ne? Gençliğim Eyvah dizisindeki Suzan karakterinin gerçek ismi Bahar Süer'dir. Dizide Veysi'yi kaçırarak evine iç güveyi olarak getiren Suzan, mahalle içinde güzelliği ile ün salmıştır. Veysi ile Suzan'ın yıllardır çocukları olmamaktadır. Suzan bu sorunun kaynağı olarak eşi Veysi'yi görüp ona kendince çeşitli ilaçlar ve koca karı ilaçları vermektedir.

Gençliğim Eyvah Suzan - Bahar Süer Kimdir?

gençliğim eyvah Bahar Süer kimdir

Bahar Süer 1985 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Eğitim hayatının ardından sahnelere hızlı bir giriş yapmayı başaran Bahar Süer, ilk olarak Nezahat karakteriyle Avrupa adlı dizi ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Sonrasında Seksenler adlı diziyle ekranlarda yer alan Bahar Süer, 2012 yılında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'nün sahibi olmuştur.

Bahar Süer 1.68 boyunda ve 58 kg ağırlığındadır. 32 yaşındaki güzel oyuncu bugüne kadar Avrupa Avrupa, Seksenler, Ben Onu Çok Sevdim, Yeni Gelim, Şampiyon, Yaşamak Güzel Şey, Arapsaçı ve son olarak da Gençliğim Eyvah yapımlarında rol almıştır.